Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sátoraljaújhely - park rozrywki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesuje mnie park rozrywki znajdujący się zaraz po wjeździe ze Słowacji do Sátoraljaújhely
Co prawda znalazłem stronkę parku http://www.zemplenkalandpark.hu/
ale nie bardzo umiem się połapać na czym atrakcje polegają.
Jest kolejka linowa która wywiezie mnie na szczyt góry. OK , a dalej ?
Interesuje mnie on pod kątem , czy jadąc z dziećmi na basenki warto zrobić tam sobie przerwę rozrywkową w innym wydaniu.
Za wszelkie info dziękuję.
Zakładka videok to filmy: zjazd po linie (tyrolka), zjazd bobslejem szynowym takim samym, jak w parku Miskolc Tapolca, ścianka wspinaczkowa. Nie byłem tam.
Swego czasu interesowałem się Kalandparkiem na wypadek gdyby zdarzyły się odpowiednie okoliczności dla zboczenia tam w trakcie podróży. Jeszcze takich okoliczności nie było. Ale wiem, że można wykupić bilet na wykonania "pętli" tzn.: wyjazd wyciągiem krzesełkowym na górę, zjazd na linie w kierunku niższej góry i powrót kolejką linową oraz zjazd wyciągiem krzesełkowym. Zdarzało mi się podglądać punkt startowy zjazdu umieszczoną tam webkamerą i często nie zauważałem tam ruchu. Nawet w sezonie letnim może dojść do sytuacji, że po wykupieniu biletów i wyjechaniu na górę wiatr przekroczy graniczną prędkość. Wtedy wstrzymują zjazdy i co wtedy - czekać czy żądać zwrotu pieniędzy? Najlepiej trafić tam podczas odpowiednich warunków.
Dzięki śliczne.
Kurcze czasami mam tak że widzę stronkę i nie znajduję tego czego szukam
Eplus od razu zobaczył zakładkę videok
to podsunęło mi pomysł aby skoczyć na youtube
Tam znalazłem resztę odpowiedzi
Jeszcze raz dziękuję.
Jak przeżyjesz, to podziel się wrażeniami! Uśmiech
Dopiero znalazłem ten wątek.
Bylem tam rok temu 2008 kupiłem bilety na wyjazd i tyrolkę piękna pogoda na dole wszystko extra. Tym wyciągiem jedzie się chwilę na górę. Po dotarciu na szczyt ubierają nas w pasy do przypięcia na linę i wychodzisz jeszcze po schodach wyżej. Widok extra, wszystko już było ok ale okazało się że jest za duży wiatr i nie będzie zjazdu ?️ Moja małżonka to aż skakała ze szczęścia :-)
Bez problemu oddają na dole kasę albo bilet można do pół roku zrealizować.
Pozdrowienia jak będę w domu dołączę zdjęcia.
Polecam wątek o nazwie  Zemplén Adventure Park.