Forum Węgierskie

Pełna wersja: Balatonalmádi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Wybieram się nad balatonalmadi , proszę  o informację jaką obrać drogę z częstochowy, w miarę wygodną i krótką bo wybieramy się z dziećmi.
oraz mam pytanie


jak to jest z tymi plażami?płatne ? jeśli tak to jaki koszt?

pozdrawiam
Najwygodniej to po autostradzie (~600 km.) potrzebne są dwie winietki: słowacka i węgierska. 
Trasa: Częstochowa, Zwardoń, Zilina, Bratysława, Rajka, Győr, Veszprém, Balatonalmádi.
dziękujeUśmiech
zastanawiam się czy w Balatonalmadi są winiarnie????
Na dobre wino to do Csopak... Wino
Ja z pewnością się tam zamelduję :Szeroki uśmiech Może dasz jakiś konkretny namiar??
Jest kilka, sprawdzisz na miejscu. O winach węgierskich pisze forumowicz NiewinnePodroze, poczytaj jego posty i bloga  Uśmiech .
(18-07-2018, 21:45)kasia03 napisał(a): [ -> ]Witam

Wybieram się nad balatonalmadi , proszę  o informację jaką obrać drogę z częstochowy, w miarę wygodną i krótką bo wybieramy się z dziećmi.
oraz mam pytanie


jak to jest z tymi plażami?płatne ? jeśli tak to jaki koszt?

pozdrawiam
Ooo Kasia, tez z Częstochowy ;Oczkojeśli  chodzi o wina to Csopak, jak chłopaki podpowiadają i odwiedzcie tez Balatonfured, bo z Csopaka to kawałeczek Uśmiech A co do podróży z dzieckiem. Jakiś przystanek o ile będzie potrzeba załatwicie sobie po stronie słowackiej. Węgierskie MOPy takie se... dorosły skorzysta jakoś z łazienki , dzieciakiem już nie tak prosto. A jak przejedziecie kawałek autostrada Węgierska , to później masz drogę krajową. Coś a’la nasza droga do Olsztyna i dalej na Kielce. Tak z ciekawości - kiedy się wybieracie?