Forum Węgierskie

Pełna wersja: Restauracje dla 2-latka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. 
Od dłuższego czasu przeglądam wątki tego forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na jedno nurtujące mnie pytanie.
Mając na "oku" jakieś zakwaterowanie ze śniadaniem w Siófok, zastanawiam się co oferują bary, restaurację dla grymaśnych małych dzieci.
Nie znam kuchni węgierskiej, i mam obawy co zrobię jeżeli nie znajdę nic z potraw które będą zawierały ziemniaki, rosołu drobiowego, schabowy panierowany itp. potraw. Napisałem do właścicielki pensjonatu, czy będziemy mogli awaryjnie skorzystać z kuchni. Poczekam na odpowiedź ( jeżeli właściwie przetłumaczyłem translatorem pytanie ).
Rosół to będzie csontleves, a drobiowy to chyba husleves, schabowy to rantott sertesborda, a ziemniak burgonya. Są to dania równie popularne, jak u nas. Jeśli dziecko nadal kaprysi, to u mnie zwykle skutkowała całodzienna głodówka. Uśmiech
Ja byłem z rocznym dzieckiem i miałem zapas słoików, a w knajpie podjadał coś od nas o ile nie było zbyt ostre. W tym roku wybieramy się także na południe i po dziecku widzę, że nie będzie problemów nigdzie Język