Forum Węgierskie

Pełna wersja: Który Antyradar na trasie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ponownie, 
Zacząłem się zastanawiać która aplikacja antyradarowa na trasie Polska-Węgry najlepiej się sprawdzi ? W Polsce bez względnie będzie to Yanosik, ale może ktoś testował Yanosika w Czechach, Słowacji lub na Węgrzech ? Widziałem też inne aplikacje typu Waze czy Coyote, może te lepiej się sprawdzają poza granicami Polski. Jeśli ktoś ma doświadczenie z tymi lub innymi aplikacjami zapraszam do dyskusji  Szeroki uśmiech
(11-10-2018, 12:41)perfekt napisał(a): [ -> ]... Zacząłem się zastanawiać która aplikacja antyradarowa na trasie ...

Jeżdżę zgodnie z przepisami i zbędną jest mi "aplikacja antyradarowa"  Uśmiech
O węgierskich miejscach pomiarowych prędkości i nie tylko, ostatnio pisałem w temacie Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg >>>  KLIKNIJ TUTAJ  >>> czytaj post nr. 1235
Ja używam Blitzer.de (plus) działa chyba w całej europie (sprawdzone : Polska,Austria,Niemcy,Słowacja,Czechy,Węgry,Dania,Włochy)
Wersja Plus kosztowała 5e i poza mobilnym patrolem na autostradzie w Austrii to przez 50k kilometrów nic mnie nie trafiło.