Forum Węgierskie

Pełna wersja: Myjnie samochodowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sztasku, pytam przede wszystkim Ciebie, ale ktokolwiek coś wie - niech napisze:

jak znaleźć na Węgrzech myjnię samochodową, taką ręczną z Karcherem, lancą i gorącą wodą, samoobsługową?
Parę lat temu wyszukałem w Nyirbator "automoso" i było chyba ze cztery, ale jedna to krzak-firma, czyli już nie istniała albo błędnie podano lokalizację, w drugiej myli jacyś chłopacy (już wolałbym po amerykańsku dziewczyny), trzecia z autem na platformie i wirującymi miotłami - strach o anteny i lusterka, czwarta, właśnie taka, jakiej szukałem, była nieczynna z powodu mrozu.
Ostatnio też się rozglądałem za myjnią, ale deszcz załatwił sprawę na 85%.
O co pytać ludzi, jakie hasło wpisywać w Internecie? Czy są jakieś dwie - trzy sieci z wykazem lokalizacji w różnych miastach? A może przy stacjach benzynowych szukać?
Ewentualnie jakaś pewna myjnia w S-ujhely, Miskolcu - najbardziej się usyfia na Słowacji, górki, gdzie często jest błoto albo śnieg.
szukaj 'onkiszolgalo' lub 'nonstop' automoso
jest tego dosc sporo

tapatalk
brak polskich liter
Kilka lat temu myłem auto po przejechaniu granicy w Sátoraljaújhely.
Jadąc od granicy SK-H było to (po lewej stronie) przy pierwszym rondzie, tuż obok stacji benzynowej. 
Na necie znalezione, myjnia >>> Sárospatak Autókozmetika – Nagy Lajos u. 2. (autómosó)

Ludzi pytać o "automoszo". Komarek dobrze radzi, tylko trzeba wklepać w google:
> autómosó (myjnia)> kézi autómosó (myjnia ręczna) > önkiszolgáló autómosó (samoobsługowa myjnia)
Rezultat nie zawsze gwarantowany  Smutek
Super, dzięki, znam oczywiście to rondo, na stacji też tankowałem, jest tam chyba jakiś dziwny dyskont DM czy podobny. Pierwszy zjazd z ronda dla powracających z Węgier obwodnicą, drugi to do Tesco i na granicę. Na pewno skorzystam.
Kezi ręczna, kezbalsam - krem do rąk.
Rzeczywiście, jeździłem obok mnóstwo razy. Ale o myjni wtedy nie myślałem. Widać daszki i boksy. Jest tam dm, aldi, jysk, deichmann i praktiker, i oczywiście stacja benzynowa. Google SW:

[Obrazek: dd09bd7cccf05863.jpg]
Tak, zgadza się, to jest dokładnie miejsce o którym wspomniałem ...  Uśmiech
no i w trzecim poście starmans określił się co reklamuje  Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
to chyba taki standard