Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kupno karpia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
czy są może na forum zapaleni wędkarze?

Wiecie może gdzie na Węgrzech (na jakich stronach internetowych) znajde sprzedawców karpi? Może istnieją jakieś giełdy, specjalne strony?
Chodzi o duże sztuki 15... 17 kg.

Mój szwagier zarybia lowisko i szuka najlepszych ryb. Podobno są na węgrzech Uśmiech

Z góry dziekuję za wskazówki
Jeden na pewno jest. Uśmiech
Karp Max to ma 30 kilo. Uśmiech

https://www.karpmax.pl/
(28-04-2019, 13:22)Marta napisał(a): [ -> ]... Wiecie może gdzie na Węgrzech (na jakich stronach internetowych) znajde sprzedawców karpi? Może istnieją jakieś giełdy, specjalne strony? Chodzi o duże sztuki 15... 17 kg.

Od dawna wędkuję na Węgrzech, kilka razy byłem świadkiem zarybiania łowiska. 
Jeśli chodzi o tak duże sztuki, to w tej sprawie należy zawrzeć umowę z hodowcą. Nie jest to łatwa sprawa, gdyż niewielu producentów zainteresowanych jest produkcją tak wielkich okazów. 
W internecie można znaleźć oferty w granicach 3-5 kg/sztuka (trafiają się i trochę więkasze), cena do uzgodnienie z hodowcą, odbiór i transport obowiązkiem kupującego. Dokumenty i zaświadczenie weterynarza o stanie populacji załatwia hodowca.
@marta
skontaktuj sie z halgazdalkodasi zrt. w siofok tel 84 519 640
zarybiaja balaton i maja kontakt z hodowcami ryb

tapatalk
brak polskich liter
Dzien dobry Sztasku Uśmiech
Wlasnie takich hodowcow szukamy. Chcemy oczywiscie te karpie legalnie zakupic Uśmiech
Nie wiesz gdzie takich hodowcow szukac?
Dziekuje za informacje Uśmiech
Na pewno sprawdzimy Uśmiech
Mieszkam w Siófok, znam też stawy hodowlane. Moja komórka: +36 30 288 49 52, mail: kociuba@helkatravel.pl Kasia Kociuba