Forum Węgierskie

Pełna wersja: Papp László Budapest Sportaréna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Był ktoś z forumowiczów w tej arenie na koncercie? 
Czy nagłośnienie robi tam dobrą robotę? 
Zastanawiam się na pewnym koncertem, ale z koncertami na arenach sportowych bywa różnie, np. raczej odradzam krakowską Tauron Arenę. 
pzdr.
bylem na green day i papryczkach i uwazam ze bylo ok
pare dni temu corki byly na muse i tez nie marudzily
wyglada ze generalnie jest ok ale to pewnie zalezy ile zespol wyda na naglosnienie
moze bedziesz w grudniu na deep purple? jak nie odwolaja Oczko

tapatalk
brak polskich liter
Dzięki.

Zastanawiałem się nad Dead Can Dance, bo w Polsce już nie było biletów, ale ostatecznie odpuściłem i w sumie dobrze, bo czytałem że ta trasa wypadła blado.
pzdr.
Tauron Arena jest całkiem spoko, wszystkie najlepsze koncerty, na których byłam, odbyły się właśnie tam Uśmiech. Ale OK, wątek na forum jest nie o Tauron Arenie, tylko o Budapest Sportarena, chociaż do tej pierwszej nawiążę. Mianowicie, czy w Budapest Sportarena jest coś takiego jak możliwość zwiedzania (poza dniami koncertowo-wydarzeniowymi oczywiście), tak jak np. ma to miejsce na wspomnianej Tauron Arenie? Dla wyjaśnienia i innymi słowami - na Tauron Arenie można sobie zarezerwować dzień na zwiedzanie - przez loże VIP, płytę główną, trybuny, aż po backstage, korytarz dla fotoreporterów i sale konferencyjne dla dziennikarzy, całość z oprowadzaniem przewodnika i poznaniem różnych "pikantnych" szczegółów z wizyt niektórych gwiazd. Fajna sprawa, może mało turystyczna, ale fajnie poznać obiekt, na którym odbywa się tyle fantastycznych wydarzeń i przez które przewija się tyle znakomitości. Jestem ciekawa czy Budapest Sportarena też ma w ofercie coś takiego?