Forum Węgierskie

Pełna wersja: Revolut - nowoczesne płatności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(20-08-2019, 11:10)Slavekk napisał(a): [ -> ]
(19-08-2019, 17:26)kowcio napisał(a): [ -> ]Aplikacja PeoPay czyli przypisana do konta PKO S.A .  Karty plastikowej nie posiadam, tylko telefon z PeoPay-emUśmiech
(...)
Czyli po kursie NBP. Polecam
 A czy wypłaty z dowolnego bankomatu za granica bez opłat?
Nie wypłacałem to nie odpowiemSmutek
Revolut do 800zl miesiecznie bez opłat.
Otrzymałem powiadomienie w aplikacji Revolut, że przez 21 dni (z tego, co liczę to do 2.X) jest promocja. Za otwarcie dają po 25 zł dla polecającego i poleconego. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego reflinka, proszę o PW.
Chyba każdy go dostał :-)
1. Nie wiemy, czy każdy dostał. Może tylko aktywni użytkownicy - maja jakiś system weryfikujący aktywność, na pewno w połączeniu z lokalizacją (tak sądzę po informacjach które do mnie od nich docierają)

2. Dostali użytkownicy R, a chodzi o info dla potencjalnych nowych.

PS. Ja tez dostałem, ale nie sadzę by było duże zapotrzebowanie, więc linka nie wystawiłem Szeroki uśmiech
System, wg. którego wysyłają jakieś linki promocyjne nie jest jednolity - zauważyłem, że gdy ja mam, niektórzy znajomi/rodzina raz mają, a raz nie mają, raz maja takie same, a raz inne.

Teraz dysponuję referalem (ważny do 13.XI) na wyrobienie konta i darmową przesyłkę karty (normalnie 10 zł) - za to mi dadzą darmowy plan metal na rok... jeżeli 5 osób założyłoby kartę z mojego polecenia. Także, jakby ktoś chciał sobie wyrobić gratis, i przy okazji mi pomóc, to proszę pisać PW (bo linków chyba umieszczać tu nie wolno).

Edit
Nowa odsłona poleceń, tym razem dają po 40 zł za założenie konta, zamówienie karty i jedną nią płatność.
Jeśli ktoś chce użyć mojego linka, proszę pisać PW.
Link ważny do 05.12.2019.
Stron: 1 2 3