Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúnánás
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(04-03-2017, 15:50)jurow napisał(a): [ -> ]Andrasz,,,proszę o namiary na`nocleg`w Hajdunanas tam gdzie nocowaliście...

Obawiam się, że Andrasz nie odpowie:
1. w Hajdúnánás przebywał w 2012 roku !
2. ostatnie jego wizyta na Forum to: 12-05-2016 r. 18:56 !
Właśnie dziś byłam z rodziną w Hajdunas byliśmy kulga godzin ale bardzo nam się podobało. Szkoda tylko że nie było zjezdzalni.
Ludzi mało a pogoda bajka. Ceny niskie wczoraj byliśmy w Tiszaújváros i tez było fajnie szkoda ze syn nie skorzystał ze zjeżdżalni jutrochę witaj sarospatak
Zjeżdżalnia teraz nie istnieje - czy tylko była nieczynna? W 5 poście wrzuciłem parę zdjęć - czy wiele się zmieniło? Jak teraz wygląda kemping? Wtedy praktycznie go nie było.
Zjeżdzazlnie były nie czynne budowali jakiś basen mniejszy chyba dla dzieci. Były dwa duże baseny z metną wodą, trzeci koło ośriodka, basen pływacki, baseny z czystą wodą i ciepłą 32 stopnie ( w porównaniu z Tiszaujvaros). Camping był czynny oraz dużo knajpek jedzenie dobre i ceny też tanie. Bardzo nam się podobało i od 16 do 20 siedzieliśmy za cenę 3200 huf za 2 osoby dorosłe i nastolatek. Teren jest zielony z dużymi drzewami i parking też . Mieszkamy naprzeciw Tiszaujvaros ale Hajdunas nas urzekł.
Dzięki, to znaczy, że jakiejś rewolucji nie było, mam nadzieję, że kemping ma teraz więcej komfortu, choć pewnie Cię niezbyt interesował. To, że graniczy z linią kolejową, pewnie się nie zmieniło. Ale od paru lat lubię zapach Chloroxu i łomot pociągów spalinowych, bo kojarzą mi się z Węgrami. Oczko
Fakt, linia kolejowa, szczególnie w godzinach wczesnoporannych stukot kół na łączach.
... a może już poprawiono torowisko Oczko ?
Czy ktoś był w ostatnim czasie na campingu  i podzieli się wrażeniami? Głównie chodzi mi o sanitariaty podłaczenie do prądu.
Jest ok. nawet bardzo ok. My jesteśmy teraz bardzo blisko na innym kempingu, ale byliśmy zobaczyć.
Dzień dobry,

To mój pierwszy post na forum, a więc chciałem wszystkich serdecznie przywitać (może to niezbyt szeroki wątek, ale na pewno elitarny :d ), jak bardzo ceny kempingu odbiegają teraz od informacji ze stronki z pierwszego posta? Czy ktoś dysponuje może linkiem do aktualnego cennika? Camping znajduje się 100 metrów od kąpieliska (według tej strony z pierwszego posta), ale nie przeczytałem tam nic o zniżkach z tego tytułu, czy ktoś wie jak wygląda ta sprawa?
(11-07-2018, 1:02)Diksu napisał(a): [ -> ] Czy ktoś dysponuje może linkiem do aktualnego cennika? 

Hajdúnánás,kemping > http://web.t-online.hu/termalcamping/infohu.html
Hajdúnánás, kapielisko > http://www.nanasfurdo.hu/gyogyfurdo/arak
Stron: 1 2 3 4 5