Forum Węgierskie

Pełna wersja: Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(13-02-2022, 8:30)Tomeq napisał(a): [ -> ]
(18-01-2020, 17:28)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(18-01-2020, 9:36)Tomeq napisał(a): [ -> ]Może ktoś przerabiał w Hajduszoboszlo wizytę u lekarza ? ...

lekarz/dyżur > Központi orvosi ügyelet, Hajdúszoboszló, Szilfákalja 1-3. , Telefon: +36 52 362-618  >>>  MAPKA
Sztasku jak myślisz czy to jest aktualne bo mam tem sam temat co w roku 2020 jak zakładałem ten wątek. Tym razem ból gardła i lekki kaszel ale bez gorączki i zastanawiam się co robić. Czy wracać czy szukać pomocy na miejscu. Dziecko ogólnie dobrze się czuje...

Adres aktualny. W budynku jest kompleksowy ośrodek ambulatoryjny w którym chorych przyjmują: lekarz rodzinny pierwszego kontaktu, lekarz dziecięcy, dyżur, specjaliści, laboratorium...
Prawdopodobnie przed wejściem do ośrodka służbę pełni osoba kontrolująca, od osoby dorosłej/chorej proszą o przedstawienie dokumentu tożsamości, unijnego certyfikatu covidowego, należy też wypełnić (lub wypełni go osoba uprawniona) druk z podaniem danych adresowych, mierzą temperaturę...
(13-02-2022, 9:02)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(13-02-2022, 8:30)Tomeq napisał(a): [ -> ]
(18-01-2020, 17:28)Sztasek napisał(a): [ -> ]lekarz/dyżur > Központi orvosi ügyelet, Hajdúszoboszló, Szilfákalja 1-3. , Telefon: +36 52 362-618  >>>  MAPKA
Sztasku jak myślisz czy to jest aktualne bo mam tem sam temat co w roku 2020 jak zakładałem ten wątek. Tym razem ból gardła i lekki kaszel ale bez gorączki i zastanawiam się co robić. Czy wracać czy szukać pomocy na miejscu. Dziecko ogólnie dobrze się czuje...

Adres aktualny. W budynku jest kompleksowy ośrodek ambulatoryjny w którym chorych przyjmują: lekarz rodzinny pierwszego kontaktu, lekarz dziecięcy, dyżur, specjaliści, laboratorium...
Prawdopodobnie przed wejściem do ośrodka służbę pełni osoba kontrolująca, od osoby dorosłej/chorej proszą o przedstawienie dokumentu tożsamości, unijnego certyfikatu covidowego, należy też wypełnić (lub wypełni go osoba uprawniona) druk z podaniem danych adresowych, mierzą temperaturę...
Ok, dziękuję za wyczerpujące informacje jak zwykle od Ciebie. Narazie nie idziemy do lekarza. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Gorączmi nie ma i mamy jakieś leki.
Stron: 1 2