Forum Węgierskie

Pełna wersja: GRA: Co to za osoba?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(05-09-2012, 23:03)andrasz napisał(a): [ -> ]No tak, widać, kto jest kibicem Uśmiech

Piłka Oczko

To żeby pozostać w temacie (że tak trochę podpowiem Oczko):

[Obrazek: 15c02p.jpg]
(05-09-2012, 23:06)fvg napisał(a): [ -> ]
(05-09-2012, 23:03)andrasz napisał(a): [ -> ]No tak, widać, kto jest kibicem Uśmiech

Piłka Oczko

To żeby pozostać w temacie (że tak trochę podpowiem Oczko):

[Obrazek: 15c02p.jpg]

Czy to jest Laszlo Cseh?
Zgadza się! Uśmiech
(05-09-2012, 23:16)fvg napisał(a): [ -> ]Zgadza się! Uśmiech

Musiałem się upewnić, bo w garniturze wygląda trochę inaczej, niż w na basenie Uśmiech
Dla osób nie oglądających sportu, małe wyjaśnienie.
To jest najwybitniejszy współczesny węgierki pływak, wielokrotny medalista igrzysk olimpijskich. Specjalista stylu zmiennego, czyli świetnie pływa we wszystkich czterech.

A oto moja piękna zagadka.

[Obrazek: zagadka7o.jpg]
Katona Klári.
(05-09-2012, 23:03)andrasz napisał(a): [ -> ](...)Ale z czasów młodości, gdy byłem aktywnym kibicem pamiętam książkowe opisy wyczynów złotej jedenastki, o której pisze fvg. Ta drużyna była podobno fenomenem.
Oto podstawowy skład tej drużyny:
Grosics, Buzánszky, Lóránt, Lantos, Bozsik, Zakariás, Budai, Kocsis, Hidegkuti, Puskás (kapitan), Czibor.(...)
Moja córka pisała pracę magisterską na jej temat.
A 6:3 z Anglikami było wynikiem targów pomeczowych!

Nikt nawet nie próbuje rozpoznać węgierskiej BB?
Nie wiem, dlaczego nikt nie odpowiedzial na moja zagadke.... Dla ulatwienia dodam, ze "moja zagadka" jest osoba plci zenskiej, lat ok.32 i nie ma nic wspolnego ze sportem.
[Obrazek: 2bwl1u.jpg]
(06-09-2012, 9:58)Ribizli napisał(a): [ -> ]Nie wiem, dlaczego nikt nie odpowiedzial na moja zagadke.... Dla ulatwienia dodam, ze "moja zagadka" jest osoba plci zenskiej, lat ok.32 i nie ma nic wspolnego ze sportem.

Podpowiedź dotycząca płci mnie rozbroiła Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
Cytat:Podpowiedź dotycząca płci mnie rozbroiła Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech

Staram sie jak moge...UśmiechDla ulatwienia dodam ze ta osoba jest bardzo obecnie popularna na Wegrzech.
(06-09-2012, 10:08)Ribizli napisał(a): [ -> ]
Cytat:Podpowiedź dotycząca płci mnie rozbroiła Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech

Staram sie jak moge...UśmiechDla ulatwienia dodam ze ta osoba jest bardzo obecnie popularna na Wegrzech.

Sena Dagadu. Pochodzi z Ghany i jest wokalistką.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16