Forum Węgierskie

Pełna wersja: GRA: Co to za osoba?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
No ale jak tu odpowiadać, skoro czasem zadający ignorują odpowiedzi, hę?
(09-09-2012, 21:07)moziba napisał(a): [ -> ]No ale jak tu odpowiadać, skoro czasem zadający ignorują odpowiedzi, hę?

Możesz doprecyzować?
A pewnie! W środę o 23.40 tak jakoś pięknie mi się odpowiedziało...
(09-09-2012, 20:56)andrasz napisał(a): [ -> ]A to moja zagadka, chyba łatwa.

[Obrazek: zagadka10.jpg]

Mészáros Márta.

Skupmy się na zagadce zadanej przez mozibę. Z tym że - przynajmniej w moim wypadku - bez podpowiedzi się nie obejdzie Uśmiech
Jedna podpowiedź już była - węgierska BB, co również sugeruje jej profesję.

A druga podpowiedź... nie pamiętam już ale ktoś zamieścił w naszym kinie film z jej udziałem.
(09-09-2012, 21:21)moziba napisał(a): [ -> ]A pewnie! W środę o 23.40 tak jakoś pięknie mi się odpowiedziało...

Biję się we własne cherlawe piersi Zarumieniony

Nie potwierdziłem, zgadza się, to była Klari Katona.

Myślę jednak, że można przyjąć nową świecką tradycję - jeśli odpowiadający nie stawia znaku zapytania, to można uznać, że jest pewny odpowiedzi i startuje ze swoją zagadką.
Kim jest ta przystojna pani?

[Obrazek: 2n8s8ys.jpg]
(09-09-2012, 21:27)moziba napisał(a): [ -> ]Jedna podpowiedź już była - węgierska BB, co również sugeruje jej profesję.

A druga podpowiedź... nie pamiętam już ale ktoś zamieścił w naszym kinie film z jej udziałem.

Mam! Piros Ildikó! Uśmiech

Zagadka póki co jest, więc nie dorzucam nowej.
Czekam 24 godziny na odpowiedz na moja zagadke. Dla ulatwienia dodam, ze ta pani to cos tak jakby nasza Wlada Bytomska...
Dodam jeszcze ze ten pomnik juz nie istnieje. Pani ta byla rowniez zarliwa esperantystka (choc nie z tego byla glownie znana) i nawet wydali znaczek z jej portretem po II wojnie swiatowej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16