Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping Kisvarda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam
Ma ktoś jakieś informacje na temat Campingu w Kisvardzie? Camping współpracuje z basenami? Ceny są z wejściówkami na baseny? Ma ktoś jakiś link na stronę Campingu? Nigdzie nie mogę znalesc
(26-07-2020, 12:08)pati92 napisał(a): [ -> ]Witam
Ma ktoś jakieś informacje na temat Campingu w Kisvardzie? Camping współpracuje z basenami? Ceny są z wejściówkami na baseny? Ma ktoś jakiś link na stronę Campingu? Nigdzie nie mogę znalesc
Z tego co już pisali na forum wpoprzednich sezonach camping ten przy basen zlikwidowali i na jego miejscu jest aquapark
Potwierdzam.Obiekt się rozbudował ,ale nie o aqua park (chyba że chodzi Ci o ten nowy kompleks zjeżdżalni na otwartym powietrzu) i żadnego campingu tam już nie ma.
Tak właśnie,miałem na myśli te zjeżdżalnie na świeżym powietrzu  Uśmiech
Zgadza się byłem rok temu nie ma tego kempingu.
Wybieram się na krótki wypad na Węgry i wybór padł na Kisvarda. Kuszą odnowione baseny i miasteczko. Coś polecicie do zobaczenia na miejscu? Czy można spokojnie znaleźć nocleg "w ciemno", jak np. w Sarospatak? Obawiam się wcześniejszej rezerwacji, z uwagi na możliwość zamknięcia granic dla nas...?
W ciemno przed 15 sierpnia ? Nie ryzykowałbym ,po tym weekendzie 15-16- może prędzej. Na dziś nawet na bookingu nic nie znajdziesz.Węgrzy tłumnie odwiedzają swoje rejony ,szczególnie w tym okresie. Kolega pojechał spontanicznie w piątek. Dobrą miejscówkę znalazł w Bekescsaba-ale w grę wchodził tylko hotel. Jadąc we dwójkę -na pewno wtedy łatwiej,bo w hotelach faktycznie jest ciut więcej miejsc.
Wyjazd w terminie czwartek-piątek.
No to w grę wchodzi głównie hotel Varda obok kompleksu basenowego. Do tanich to on nie należy  Zmieszany .
(09-08-2020, 14:48)Cz@rek napisał(a): [ -> ]W ciemno przed 15 sierpnia ? Nie ryzykowałbym ,po tym weekendzie 15-16- może prędzej. Na dziś nawet na bookingu nic nie znajdziesz.Węgrzy tłumnie odwiedzają swoje rejony ,szczególnie w tym okresie. Kolega pojechał spontanicznie w piątek. Dobrą miejscówkę znalazł w Bekescsaba-ale w grę wchodził tylko hotel. Jadąc we dwójkę -na pewno wtedy łatwiej,bo w hotelach faktycznie jest ciut więcej miejsc.

A to 15 sierpnia jest jakąś magiczną datą? Święto mają 20-go, raczej wtedy będzie pełne obłożenie.
Stron: 1 2 3 4