Forum Węgierskie

Pełna wersja: Tiszaújváros
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Był ktoś w ostatnim czasie w Tiszaújváros?
Czy dużo ludzi jest na kampingu i na basenach? Czy wszystkie baseny są czynne?
(29-07-2020, 19:03)eliza1385 napisał(a): [ -> ]Był ktoś w ostatnim czasie w Tiszaújváros?
Czy dużo ludzi jest na kampingu i na basenach? Czy wszystkie baseny są czynne?
 To jest już irytujące.  Tak trudno znaleźć odpowiedni wątek?? Dla prostego pytania trzeba nowy wątek zakładać?? Dodgy
Mam pytanie czy ktoś był w tym sezonie na campingu? Mam parę pytań odnośnie pobytu Uśmiech
(03-08-2022, 21:44)lladyheaven napisał(a): [ -> ]Mam pytanie czy ktoś był w tym sezonie na campingu? Mam parę pytań odnośnie pobytu Uśmiech
Witam.
Byłem półtora tygodnia temu.
Słucham pytań?
Dołacze do tego tematu mam pytanie czy w Tisz......varos mozna wymienic Euro na Forinta i jaki był ostatnio kurs jezeli tak to gdzie ?Pozdrawiam
Kantor był w Tesco - wyjazd z miasta 35 w stronę Sajószöged.
Witam ważna informacja camping zamknięty
(08-06-2023, 9:26)azuz napisał(a): [ -> ]Witam ważna informacja camping zamknięty
Uuu, a czemu? Niedługo się tam wybieram. Coś wiadomo z jakiego powodu i na jak długo?
Proszę podać źródło informacji, na oficjalnej stronie nie ma nic o zamknięciu kempingu, możliwe że to fejk.
(09-06-2023, 20:22)mariusz napisał(a): [ -> ]Proszę podać źródło informacji, na oficjalnej stronie nie ma nic o zamknięciu kempingu, możliwe że to fejk.
Od dzisiaj  otwarcie jestem sam na kempingu tylko ktoś w domkach na basenach  też mało ludzi jak na sobotę
Stron: 1 2