Forum Węgierskie

Pełna wersja: Słowackie przejścia graniczne-tranzyt.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Przez ostatni tydzień błąkałem się po mniejszych i większych przejściach czesko-słowackich, austriacko-słowackich, węgiersko-słowackich i polsko-słowackich, bez kontroli, jeden patrol na jednej z granic, no i sprawdzanie kilku osób z bagażami, o ciemniejszej karnacji po przyjeździe pociągu z Wiednia do Bratysławy. Od północy niestety znowu w domu
Kręciłem się ostatnio po Beskidzie Niskim i w Barwinku Słowacy dość regularnie kontrolowali wjeżdżających. W Koniecznej było pusto, ale chwilę przed moją wizytą zjeżdżał do siebie słowacki patrol, więc też chyba stali.
jak widać różne są przypadki i doświadczenia
dodaję, że podróżowałem sobie po wcześniejszej rejestracji na słowackiej stronie i szczepieniach
I dlatego pisanie haseł "nie ma żadnej kontroli, jedź śmiało" jest tak samo inteligentne jak "zmieścisz się śmiało" Oczko
Pudelek napisał(a):I dlatego pisanie haseł "nie ma żadnej kontroli, jedź śmiało" jest tak samo inteligentne jak "zmieścisz się śmiało" Oczko
 Jak ktoś ma pecha to i palec w dupie złamie..
4 razy przekraczam granicę Węgiersko Słowacka i nie miałem ŻADNYCH kontroli ..

W Barwinku jest trasa tranzytowa więc co się stanie jak ktoś jedzie na Węgry tamtą drogą ?? Zawróci go drogówka ?? Tranzyt to tranzyt..
Cóż zaryzykuję i pojadę tranzytem poza wyznaczonymi korytarzami , zobaczymy jak to się skończy ?
czyli Ożenna - Bardejow- Preszów- Koszyce -SK/HU
(24-08-2021, 10:26)Pudelek napisał(a): [ -> ]I dlatego pisanie haseł "nie ma żadnej kontroli, jedź śmiało" jest tak samo inteligentne jak "zmieścisz się śmiało" Oczko
W sumie jest to chyba odpowiedź na mój post, więc tak się zastanawiam, gdzie i w którym miejscu zamieściłem takie hasło  Zdziwiony Zdziwiony jakoś sobie nie przypominam  Zmieszany
Zmiana pogody sprawia, że ludzie stają się nerwowi. Uśmiech Nie pisałeś nigdzie, żeby jechać bez papierów. Uśmiech
Co do przejazdów po i przez Słowację, jeżeli ktoś nie wchodził, to rejestracja jest prosta i szybka. Można wpisać wyjazd na Słowację i na gov.pl wejść. Jednak gdyby nie świadomość, że mi full opcję, czyli dwa chipy wszczepili, to bym tak pewnie z Córką (minimalnie poniżej 12 lat, ale poniżej) nie podróżował.
Tak przynajmniej był spokój.
Tylko się zastanawiałem, czy to jakaś autosugestia czy fakt, ale naszych rodaków jakoś niewielu spotkałem i na Słowacji i na Węgrzech. Ale to już inny temat.
(26-08-2021, 22:56)wolffer napisał(a): [ -> ]
(24-08-2021, 10:26)Pudelek napisał(a): [ -> ]I dlatego pisanie haseł "nie ma żadnej kontroli, jedź śmiało" jest tak samo inteligentne jak "zmieścisz się śmiało" Oczko
W sumie jest to chyba odpowiedź na mój post, więc tak się zastanawiam, gdzie i w którym miejscu zamieściłem takie hasło  Zdziwiony Zdziwiony jakoś sobie nie przypominam  Zmieszany

Nie, to odpowiedź ogólna, bo dość często pojawiały się tu takie wpisy, więc spokojnie Oczko
Stron: 1 2 3 4