Forum Węgierskie

Pełna wersja: Majówka 2022
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Majówka w HB pogoda dobra dzisiaj było 25 stopni Celsjusza według termometr na basenach A ludzi chyba jak zwykle na majówkę główny słyszalny język to nasz. [img]href=[/img][Obrazek: 7efc14af67b49555med.jpg]" />
(01-05-2022, 17:48)Pompa@ napisał(a): [ -> ]Majówka w HB pogoda dobra dzisiaj było 25 stopni Celsjusza według termometr na basenach A ludzi chyba jak zwykle na majówkę główny słyszalny język to nasz. [img]href=[/img][Obrazek: 7efc14af67b49555med.jpg]" />
Premium zona czynna ?
Nie czynna tylko otwarte standard i to właściwie co na zd. pis fala i borowiny reszta bez wody nawet pływacki suchy
Na powrocie z HB krótka wizyta w Saraspatok ale w tym roku rodaków jak na lekarstwo [img]href=[/img][Obrazek: 3049878036294fb5med.jpg]" />
Wczoraj na powrocie z HB szybka wizyta w Saraspatok ale wypoczywajacych jak na lekarstwo. [img]href=[/img][Obrazek: 3049878036294fb5med.jpg]" />
(29-04-2022, 12:25)Aattaa napisał(a): [ -> ]Pewnie wielu jedzie ale nikt się nie przyznaje.
a może byli jednak tacy, którzy nie robią, jak to się mówi, z gęby cholewy
(04-05-2022, 16:08)wolffer napisał(a): [ -> ]
(29-04-2022, 12:25)Aattaa napisał(a): [ -> ]Pewnie wielu jedzie ale nikt się nie przyznaje.
a może byli jednak tacy, którzy nie robią, jak to się mówi, z gęby cholewy

a ja bylem co prawda na slovensko ale bylo lepiej niz na madziarsko Szeroki uśmiech
no, majówka się skończyła, może niepotrzebnie to powyżej wpisałem, ale tak myślę

Węgry mi się jakiś czas temu spodobały i nadal mi się podobają, jako takie swojskie (przynajmniej jak się wpada na kilka dni, w myśl zasady wszędzie dobrze gdzie nas nie ma  Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech }
Tym, co jeżdżą dalej naprawdę życzę miłej zabawy  Wino , a sam mam trochę czasu żeby trochę poznać lepiej historię, w tym różnego rodzaju zaszłości i sytuację obecną, no i wtedy zobaczymy, co dalej  Zdziwiony

Ojj, może nie w tym temacie, więc kończę off topic i się tu nie odzywam, bo majówkę w dużej części spędzałem w pracy  Szeroki uśmiech więc i tak wspomnień brak  Zmieszany
(05-05-2022, 17:55)Tony-snk napisał(a): [ -> ]
(04-05-2022, 16:08)wolffer napisał(a): [ -> ]
(29-04-2022, 12:25)Aattaa napisał(a): [ -> ]Pewnie wielu jedzie ale nikt się nie przyznaje.
a może byli jednak tacy, którzy nie robią, jak to się mówi, z gęby cholewy

a ja bylem co prawda na slovensko ale bylo lepiej niz na madziarsko Szeroki uśmiech

Ja też zrezygnowałem z Węgier i przeprosiłem się ze Słowacją po dłuższym czasie omijania...
Ja majówkę - jak przed pandemią - spędziłem znów na Słowacji, ale trochę bez sensu byłoby na długi weekend jechać w góry aż na Węgry Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6