Forum Węgierskie

Pełna wersja: Ceny paliw
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Zgodnie z ostatnimi zmianami ceny paliw dla aut z węgierskimi tablicami są inne niż dla pozostałych. Na stacjach z kasjerami weryfikacja jest naturalnie prosta, czy ktoś wie jak z tankowaniem na stacjach samoobsługowych?
Jaka cena jest dla Polaków a dla Węgrów do aut osobowych?
dla aut z węgierskimi tablicami 480 ft, dla pozostałych 680-700 ft
Patrząc na codzienne podwyżki cen paliw w Polsce , już niedługo i tak na Węgrzech będzie taniej...
Polska jest krajem, gdzie ceny paliwa (przynajmniej jeśli chodzi o Pb95) w ciągu ostatnich 100 dni wzrosły najwięcej w całej EU. Ale zawsze można zbierać chrust...
(31-05-2022, 10:25)quickstarter napisał(a): [ -> ]Zgodnie z ostatnimi zmianami ceny paliw dla aut z węgierskimi tablicami są inne niż dla pozostałych. Na stacjach z kasjerami weryfikacja jest naturalnie prosta, czy ktoś wie jak z tankowaniem na stacjach samoobsługowych?
Witam, a orientujesz się gdzie znajdę takie stacje? Ewentualnie stacje gdzie w dystrybutorze znajduje się wbudowany terminal do płatności?
(06-06-2022, 10:48)mladnowski napisał(a): [ -> ]Witam, a orientujesz się gdzie znajdę takie stacje? Ewentualnie stacje gdzie w dystrybutorze znajduje się wbudowany terminal do płatności?

Kilka adresów znajdziesz tutaj - stacje samoobsługowe Węgry
(06-06-2022, 11:04)Waldek napisał(a): [ -> ]
(06-06-2022, 10:48)mladnowski napisał(a): [ -> ]Witam, a orientujesz się gdzie znajdę takie stacje? Ewentualnie stacje gdzie w dystrybutorze znajduje się wbudowany terminal do płatności?

Kilka adresów znajdziesz tutaj - stacje samoobsługowe Węgry
Dzięki za link. Zastanawiałem się jak przebiega weryfikacja na takich stacjach ale na stronie jest podane że tankują wszyscy po cenie rynkowej, później trzeba im wysłać skan paragonu, dowodu rej i nr konta wtedy zwracają różnice.
Nie zamierzałem tankować na  Flaga węgierska , ale na mijanych (na co najmniej dwóch stacjach zwróciłem uwagę ) tablicach z cenami wyświetlały się wartości w okolicach czterystu z hakiem forintów - czyli cena dla "samych swoich". Nawet zastanawiałem się, czy znając język, mógłbym się kłócić gdyby zaimplementowano mi wyższą cenę  Uśmiech .
Ja planując wyjazd do Chorwacji  chciałem na pierwszej i ostatniej węgierskiej stacji zalać na full, w pierwszą i drugą stronę. Ale niestety ich rząd mi zepsuł plan wakacyjnych oszczędności ? chyba że my jako cudowny i przebiegły naród znajdziemy sposób na ominięcie tego ich przepisu, stąd moje pytanie o stacje samoobsługowe ale tutaj Węgrzy przemyśleli ten temat
Stron: 1 2 3 4 5