Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kempingi przy basenach termalnych (alfabetycznie)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
cześć,
wrzucam listę kempingów przy kąpieliskach termalnych, na pewno nie wszystkie, ale zawsze...


[Obrazek: kempingi_1.png]
[Obrazek: kempingi_2.png]
[Obrazek: kempingi_3.png]
[Obrazek: kempingi_4.png]
super!!!
Bardzo dobry wątek Uśmiech
Świetny zbiór adresów. Dzięki, julka! Uśmiech
Witam, czy ktoś z Was wie gdzie w cenę campingu (tak jak jest to w Hajduszoboszlo)wliczone jest wejście na baseny?. Proszę o informację.
To chyba dość powszechna praktyka - tak jest z całą pewnością w Tiszafured. Do tego wczoraj dostałem jeszcze nie sprawdzoną informację, ze na tym kempingu prawdopodobnie w tym sezonie będzie zatrudniony Węgier dobrze mówiący po polsku... jeśli potwierdzę, to oczywiście dam znać!
Andrzej najczęściej te co mają w nazwie termalny są połączone z basenami. Pytaj które Cię interesują, bo trudno wymieniać wszystkie.
(12-04-2013, 11:03)czesieko napisał(a): [ -> ]Andrzej najczęściej te co mają w nazwie termalny są połączone z basenami. Pytaj które Cię interesują, bo trudno wymieniać wszystkie.

chodzi mi o Cegled - jeśli możesz mi pomóc będę wdzięczny.

(12-04-2013, 8:22)mordimer napisał(a): [ -> ]To chyba dość powszechna praktyka - tak jest z całą pewnością w Tiszafured. Do tego wczoraj dostałem jeszcze nie sprawdzoną informację, ze na tym kempingu prawdopodobnie w tym sezonie będzie zatrudniony Węgier dobrze mówiący po polsku... jeśli potwierdzę, to oczywiście dam znać!

Będę czekał na info. Dziękuję
Lista jak najbardziej praktyczna i przydatna. Dużo mogłaby zyskać gdyby uzupełnić ją o opinie użytkowników tychże campingów, osób które tam były. Było by to przydatne przy planowaniu wyjazdów. Zawsze to lepsze niż suche informacje z sieci, np każdy camping w oddzielnym temacie. Opinie, zaplecze sanitarne, infrastruktura, otoczenie itd.
Tu mnie masz, nie byliśmy.Może ta stronka coś ci wyjaśni, a może ktoś inny Ci odpowie.

cegleditermal.hu
Byliśmy 2 lata temu.
Tu stronka po polsku:
http://www.turkevetermal.hu/index.php?in...=&nyelv=pl
Kilka murowanych kampingów, w pełni wyposażonych, na kemp. grill, boisko. Wstęp na kąpielisko w cenie zakwaterowania, odległość ok. 100 m, dostaje się zegarki na cały pobyt .
Woda w leczniczym basenie ciemna, śmierdzi naftą, ale mężczyźni byli szczęśliwi UśmiechOczko
Jak macie pytania, to piszcie, odpowiem
Stron: 1 2 3 4 5 6