Forum Węgierskie

Pełna wersja: Boże ciało weekend 2023
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Boże ciało 2023 weekend 
Można powiedzieć że Wekend majowy już za nami to teraz pytanie co kochane forumowiczki i forumowicze planujecie na długi weekend czerwcowy.
(07-05-2023, 17:27)Pompa@ napisał(a): [ -> ]Boże ciało 2023 weekend 
Można powiedzieć że Wekend majowy już za nami to teraz pytanie co kochane forumowiczki i forumowicze planujecie na długi weekend czerwcowy.
Właśnie przez ten weekend i najazd niekontrolowany przełożyłem wyjazd na 12.06. Sarospatak oczywiście.
Kto będzie?  Szeroki uśmiech
Ja też odpuszczam Boże Ciało, ale 26 czerwca jedziemy na tydzien nad Balaton Uśmiech a Boże Ciało, jeśli pogoda dopiszę spędze w "bąbelkach" na własnym tarasie :p Uśmiech
poki co brak idei
Miałem nigdzie nie wyjeżdżać i kręcić się koło domu lecz decyzja zapadła i jedziemy na jedną noc do Saraspatok.
(19-05-2023, 6:20)Pompa@ napisał(a): [ -> ]Miałem nigdzie nie wyjeżdżać i kręcić się koło domu lecz decyzja zapadła i jedziemy na jedną noc do Saraspatok.
Oby tylko pogoda Wam się udała, bo to co obecnie jest w PL to jakaś kpina.
Nie pamiętam tak zimnego maja. Wczoraj w ciągu dnia w Rzeszowie było 9 stopni !!!.
(19-05-2023, 14:11)juniorow napisał(a): [ -> ]
(19-05-2023, 6:20)Pompa@ napisał(a): [ -> ]Miałem nigdzie nie wyjeżdżać i kręcić się koło domu lecz decyzja zapadła i jedziemy na jedną noc do Saraspatok.
Oby tylko pogoda Wam się udała, bo to co obecnie jest w PL to jakaś kpina.
Nie pamiętam tak zimnego maja. Wczoraj w ciągu dnia w Rzeszowie było 9 stopni !!!.

w sanoku podobnie 8 stopni i badzcie zdrowi
(19-05-2023, 15:18)Tony-snk napisał(a): [ -> ]
(19-05-2023, 14:11)juniorow napisał(a): [ -> ]
(19-05-2023, 6:20)Pompa@ napisał(a): [ -> ]Miałem nigdzie nie wyjeżdżać i kręcić się koło domu lecz decyzja zapadła i jedziemy na jedną noc do Saraspatok.
Oby tylko pogoda Wam się udała, bo to co obecnie jest w PL to jakaś kpina.
Nie pamiętam tak zimnego maja. Wczoraj w ciągu dnia w Rzeszowie było 9 stopni !!!.

w sanoku podobnie 8 stopni i badzcie zdrowi
W Jaśle też było 9 *C jecz liczę że woda będzie ciepla  Oczko .
A zresztą nie jedziemy pod namiot  A tak nawiasem mówiąc to witry w Szarym popsuly mi kila lat temu pałąki z namiotu, wiało jak diabli w czerwcu.
(07-05-2023, 17:27)Pompa@ napisał(a): [ -> ]Boże ciało 2023 weekend 
Można powiedzieć że Wekend majowy już za nami to teraz pytanie co kochane forumowiczki i forumowicze planujecie na długi weekend czerwcowy.
Pomysłów tyle ilu forumowiczów Oczko ja może wyskoczę w Gorce, zobaczę coś przy okazji po słowackiej stronie polecam Czerwony Klasztor, lub odwiedzę przyjaciół w Lewoczy.
a mój pomysł to leżing i plażing nad Velka Damasa nieopodal stropkova blisko do doma i tanio a ludzi tyle co nic Uśmiech
Stron: 1 2