Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hungaroring - jak dojechać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hej!

nigdy nie mialem jeszcze okazji wybrac sie na wyscigi F1 w Bp. a nie ukrywam, ze chcialbym w przyszlosci kiedys pojechac. czy dojezdzaja tam jakies srodku transportu miejskiego? moze sa jakies busy na czas wyscigow? byl ktos kiedys? podpowiedzcie, jak najlatwiej dojechac.

pzdr!
(03-09-2012, 21:40)Kamjon napisał(a): [ -> ]hej!
nigdy nie mialem jeszcze okazji wybrac sie na wyscigi F1 w Bp. a nie ukrywam, ze chcialbym w przyszlosci kiedys pojechac. czy dojezdzaja tam jakies srodku transportu miejskiego? moze sa jakies busy na czas wyscigow? byl ktos kiedys? podpowiedzcie, jak najlatwiej dojechac.
pzdr!

Podczas wyścigów na torze F1 komunikacja zbiorowa jest najlepszym rozwiązaniem. Na placu Örs vezér tere (koło centrum handlowego Sugár) wsiadasz w kolejkę (HÉV) w kierunku Gödöllő i jedziesz do przystanku Mogyoród. Na tym przystanku w okresie F1 czekają bezpłatne autobusy dowożące do toru. Gdybyś chciał możesz sobie zrobić "spacer" ale to ponad 4,4 km.
wielkie dzieki, kolego! Piwo
Hej!
Orientuje się ktoś może jak najszybciej dostać się z lotniska w Budapeszcie(Terminal2) na tor Hungaroring w czwartek (25 lipiec) po godzinie 14? Wiem, że od piątku jeżdżą darmowe autobusy. Chciałbym się tam dostać w czwartek na 16 lub później. Z góry dzięki za info Uśmiech
Pozdrawiam
(23-07-2013, 12:37)selur napisał(a): [ -> ]Hej!
Orientuje się ktoś może jak najszybciej dostać się z lotniska w Budapeszcie(Terminal2) na tor Hungaroring w czwartek (25 lipiec) po godzinie 14? (...)
Komunikacją masową łatwo nie będzie.

[Obrazek: 15wyoo7.jpg]

O 14:08 masz autobus 200E jadący w kierunku metra Kőbánya-Kispest M, wysiadasz na 10 przystanku - metro Kőbánya-Kispest o godzinie: 14:30:00.

[Obrazek: w2dth1.jpg]

Musisz przejść 233 m do przystanku autobusu 85E jadącego w kierunku Örs vezér tere M+H, autobus odjeżdża o 14:34:00, jedziesz 8 przystanków, wysiadasz przy placu Örs vezér o godzinie: 14:55:00. Przechodzisz 430 m do stacji kolejki HÉV jadącej w kierunku Gödöllő (H8).

[Obrazek: 68584o.jpg]

Kolejka odjeżdża o 15:08:00 po pokonaniu odległości: 13 849 m w ciągu 28 minut wysiadasz na 13 przystanku Szilasliget o godzinie: 15:36:00. Dalej pieszo około 3900 m.

[Obrazek: 2cxwbwx.jpg]

Kolor fioletowy oznacza wędrówkę pieszo.

Alternatywnie możesz ze stacji Kőbánya-Kispest jechać metrem do stacji Deák tér i tam przesiaść sie na metro nr 2 i dojechać do Örs vezér tere. Z tego placu dalej już tylko kolejką HÉV (H8).

Źródło: www.bkv.hu
Cześć Waldku,
Dzięki wielkie za szczegółową odpowiedź. Właśnie zerknąłem na tą kolejkę H8. Faktycznie spory kawałek do przejścia Smutek. A czy wiesz może czy na tej stacji "Szilasliget" jest postój taksówek? Ile może kosztować taksówka stamtąd na tor? Czy może lepiej podjechać tym pociągiem jedną stację dalej na "Mogyoród" i tam łatwiej złapać taksówkę?
Pozdrawiam
(23-07-2013, 15:20)selur napisał(a): [ -> ](...) A czy wiesz może czy na tej stacji "Szilasliget" jest postój taksówek? Ile może kosztować taksówka stamtąd na tor? Czy może lepiej podjechać tym pociągiem jedną stację dalej na "Mogyoród" i tam łatwiej złapać taksówkę? (...)

Niestety nie mam tej wiedzy, zerkałem w internet ale pewnych informacji nie zdobyłem. Postój taksówek powinien być w Mogyoród. Czy jest w Szilasliget raczej wątpię bo to jest malutka miejscowość.
(23-07-2013, 16:28)Waldek napisał(a): [ -> ]
(23-07-2013, 15:20)selur napisał(a): [ -> ](...) A czy wiesz może czy na tej stacji "Szilasliget" jest postój taksówek? Ile może kosztować taksówka stamtąd na tor? Czy może lepiej podjechać tym pociągiem jedną stację dalej na "Mogyoród" i tam łatwiej złapać taksówkę? (...)

Niestety nie mam tej wiedzy, zerkałem w internet ale pewnych informacji nie zdobyłem. Postój taksówek powinien być w Mogyoród. Czy jest w Szilasliget raczej wątpię bo to jest malutka miejscowość.

Ok, i tak dziękuję za pomoc Uśmiech Chyba zdecyduję się wysiąść na stacji Mogyoród z nadzieją na jakąś taksówkę.

Pozdrawiam
Selurze, a czy czasami nie lecisz z Okęcia Ryanem, wylot o 12.50 - nr lotu (FR3858). Jeżeli tak, to może moglibyśmy razem spróbować dostać się na Hungaroring. Też się tam wybieram w czwartek, prosto z lotniska.


pozdrawiam,
Paweł
Hej Paweł!
Lecę tym samym samolotem Uśmiech Jaki masz plan na podróż?
Jedna opcja to komunikacja miejska, ale w więcej osób można pomyśleć o taksówce.
Pewnie, możemy spróbować razem się tam dostać.
Pozdrawiam,
Tomek
Stron: 1 2