Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sylwester - sprawdzone noclegi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Planuje, że znajomymi(6-8os.) sylwestra w Budapeszcie, jesteście w stanie polecić sprawdzone noclegi, hotele w dobrej lokalizacji? myślałem też o wynajęciu całego domku/apartamentu? Zależy mi na w miarę dobrych warunkachUśmiech

Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam!

p.s nie jestem pewny czy umieściłem wątek w odpowiednim miejscu, jak nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.
Hoteli w Budapeszcie jest cała masa. Wszystko zależy od zasobów finansowych. Dlatego nie podejmuję się rekomendacji czegokolwiek. Za to, jeżeli będziesz zainteresowany, mogę podpowiedzieć miejsce, gdzie warto znaleźć się w momencie odliczania ostatnich sekund do Nowego Roku. Otóż świetna atmosfera musi panować wówczas na Wzgórzu Gellérta. Widok na co dzień zapiera dech w piersiach. A jeżeli dołożymy do tego możliwość oglądania fajerwerków nad całym miastem - musi robić to piorunujące wrażenie. Choć zastanawiam się, ile osób wpadnie na taki pomysł. Miejsce może okazać się trochę tłoczno Uśmiech
Może Marton Andrassy ma jeszcze coś wolnego. Zdaje się uwielbiambudapeszt kropka coś. Warto spróbować, ma apartamenty w centrum.
To będzie to: http://uwielbiambudapeszt.com/

Pozdrawiam! Uśmiech
Właśnie! Z klawiatury mi to zdjąłeś. Okazuje się, że byłem blisko.
(04-12-2012, 17:28)evos napisał(a): [ -> ]Witam! Planuje, że znajomymi(6-8os.) sylwestra w Budapeszcie, jesteście w stanie polecić sprawdzone noclegi, hotele w dobrej lokalizacji? myślałem też o wynajęciu całego domku/apartamentu? Zależy mi na w miarę dobrych warunkachUśmiech

Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam!

p.s nie jestem pewny czy umieściłem wątek w odpowiednim miejscu, jak nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.

polecam http://www.budapesting.com/ - od lat korzystam i uważam, że warto Uśmiech, ale trzeba wcześniej zaklepać, bo chętnych wielu,m chyba z powodu i cen, i lokalizacji. Mieszkania w Peszcie blisko metra i tramwajów Uśmiech