Forum Węgierskie

Pełna wersja: Węgry Dla Polaków - Alicja Udvari
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, ja korzystałem z pomocy Alicji 100% zadowolenia. W ubiegłym roku nocowałem z przyjaciółmi w jednym z domków, które oferuje na stronie Węgry dla Polaków. Dom i okolica warte odwiedzenia a wino i gościnność rewelacyjne Uśmiech Pani Alicja dopięła wszystko na ostatni guzik a potem pomogła w znalezieniu domku nad Balatonem.
Ja oprócz usług Pani Alicji korzystałem również z pomocy Pana Kamila, który w sezonie letnim przebywa w Egerze. Można go znaleźć w recepcji hotelu aqua przy ulicy Maklari w Egerze, a jeśli go tam nie będzie wystarczy zadzwonić i zaraz się zjawia Język jego nr to 0036 30 7251 286 .
Jest to sympatyczny młody człowiek, który również dysponuje sporą bazą kwater prywatnych i hoteli. Pomimo, iż przybyłem do Egeru w szczycie sezonu to i tak udało mu się znaleźć przyjemny domek w dobrej cenie. Polecam Oczko
Witam proszę o jakieś namiary na Panią Alicję adres email ew.numer telefonu wybieramy się na Węgry i chciałem zasięgnąć języka,dzięki
Piotr
Łap mejla: alicjaudvari@gmail.com

I w razie czego, pytaj też na forum Uśmiech
Co prawda dużo czasu minęło ale nie wyobrażam sobie jechać na wakacje bez pomocy p. Alicji . Polecam także Borastyan w Bogacs
Stron: 1 2