Forum Węgierskie

Pełna wersja: Ceny na Węgrzech (2013)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Cześć,

podajemy przykładowe ceny towarów na Węgrzech. Interesuje nas wszystko: od bułek przez bilety do muzeów po ceny w restauracjach. Mile widziane nazwy sklepów i miejscowości.

Zapamiętujcie ceny podczas wyjazdów i wpisujcie tutaj. Lista na pewno okaże się pomocna tym osobom, które swój urlop dopiero planują Uśmiech

PS. Dla porównania link do tematu z cenami zeszłorocznymi.
No i co? Nikt jeszcze nie był w tym sezonie?? Oczko
Jakoś nie trzymają mi sie te ceny... zauważyłem jedynie wzrost cen win w Tesco i jakby spadek wyboru... jadę od środy do niedzieli na taki przedłużony weekend, postaram się zabrać paragony...
O, to by bylo genialne, jakby ci sie udalo Uśmiech
Obawiam sie, ze juz troche nieaktualne te ceny... ale porownamy, zobaczymy Uśmiech
Przecież są gazetki on-line, cały wybór np. tu:
gazetki promocyjne

Słodkie winko nie każdy wysoko ceni, ale Tesco zupełnie nisko je ceni! Egeszegedre! Wino
szalona promocja Merlota
Ogolnie mowiac: ceny sa porownywalne do polskich. Nie wydaje mi sie, aby byly jakies znaczace roznice.
Znaczące różnice są właśnie w cenie węgierskiego wina - i to w całej palecie... szczególnie udaje się czasem złowić coś z górnej półki w cenie w Polsce nie do wyobrażenia. Już nie wspomnę o cenach wstępu na kąpieliska, przy których nasze rodzime stwarzają wrażenie oferujących płynne złoto.

Kilka - kilkanaście lat temu różnice były bardziej widoczne... sporo drobiazgów z bawełny w tym pościel, obrusy i ręczniki były w dobrych cenach... dziś istotnie różnice nie są wielkie ale na bazarach czasem jeszcze udaje się coś "uchodzić".
Masz pewnie racje co do napojow alkoholowych ( nie jestem zorientowana). Mialam na mysli artykuly spozywcze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11