Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping w Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Węgrzy wolą gotować w kociołku (bogrács) ... Na fotce to konkurs tradycyjnego gotowania na wolnym ogniu. Oczko
A czy obwodnica svidnika jest platna ,bo chce zajechac do hajduszoboszlo bez oplat za drogi :-)
(18-07-2016, 8:20)rafus22 napisał(a): [ -> ]A czy obwodnica svidnika jest platna ,bo chce zajechac do hajduszoboszlo bez oplat za drogi :-)

...wolna od opłat dla osobówek ... MAPA GRATISOWYCH ODCINKÓW SK
Dziekuje......
Hej
Z chłopakiem pierwszy raz jedziemy na Węgry do Hajduszoboszlo. Od 23 do 25-26 lipca. Planujemy jechać pod namiot na Thermal Camping.
Czy mógłby ktoś nam napisać co jest niezbędne do zabrania i co nam tam się moze przydać? (namiot, materace wiadomo ;D )
Jak tam sytuacja wygląda obecnie z lodówkami, gdzie można coś zjeść, napić się kawy ?
Pozdrawiam !
Zabierz przedłużacz czajnik i kawkę samemu można sobie zrobić Uśmiech Na samym kempingu jest sklepik i mały bar napewno jest piwko i pizza co więcej to nie wiem bo nie zaglądam tam,na basenach za to masz do wyboru do koloru co sobie wymarzysz do jedzenia i do picia to napewno znajdziesz Lodówki są na recepcji i za EURO dziennie można sobie coś tam przechować. Dodam jeszcze że aktualnie na kempingu dosyć spory tłok nie wiele wolnych miejsc
Witam. Mam takie pytanie na szybko ponieważ dzisiaj jadę na Węgry

Czy za Camping można zapłacić w euro Pytam poniewaz zakupiłam juz gdyz widziałam ze ceny sa podane w tej walucie .

Prosze o szybka odpowiedz czy muszę jednak wymienić na forinty

Pozdrawiam
Można płacic w euro karta lub forintami Uśmiech Miłego wypoczynku
Witam

Dziękuję za szybka odpowiedz .

Czyli rozumiem ze nie muszą wymieniać gotówki . Zakupiłam dzisiaj euro w kantorze i tak sie wystarczyłam ze będę zmuszona szukać na miejscu wymiany.

Mam nadzieje ze miejsce się znajdzie na campingu .

Pozdr.

Miłej nocy życzę
Elu ale w barach na basenach raczej tylko forinty biorą Uśmiech więc i tak musisz coś tych euro wymienić w kantorze. Za pobyt na cempingu zapłacisz euro a wyglada to tak że cennik w euro jest tylko na stronie orientacyjny obowiązuje w forintach ale przleiczją na euro.W lipcu przeliczali 1 euro- 310 forint ale brali tylko banknoty więc jak wyszedł rachunek 198 euro to do zapłaty było 195 euro 930ft
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22