Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping w Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Witam!
Czy jest ktoś teraz termal Camping ? Prosze jak ktoś może niech napisze czy sa miejsca tak aby przyjechać grupą 10 osób na 4 namioty?
Byłem w poniedziałek na Campingu i było dość ciasno i sporo ludzi. Miejsce na 4 namioty obok siebie, to nie będzie chyba łatwe do zrobienia...
(27-07-2017, 10:51)elaj161 napisał(a): [ -> ]Witam!
Czy jest ktoś teraz termal Camping ? Prosze jak ktoś może niech napisze czy sa miejsca tak aby przyjechać grupą 10 osób na 4 namioty?

Sytuacja się dynamicznie zmienia: ludzie cały czas przyjeżdżają i wyjeżdżają. Więc info z dziś jutro będzie już nieaktualne. Wiele ludzi jeździ nocą, tak, że rano pod kempingiem na otwarcie bram czeka kilka, czasami kilkanaście samochodów każdego ranka. A potem w trakcie dnia kolejne przyjazdy i wyjazdy.
W szczycie sezonu znaleźć 4 parcele o bok siebie wolne graniczy z cudem.W tamtym roku roku byłem w drugiej połowie lipca przez tydzień na Thermal Camping bywały dni że ludzie od rana chodzili i szukali miejsca na 1 namiot i pytali kto w ten dzień wyjeżdża i dopiero popołudniu udawało się rozbić swój namiot. najgorzej jest w piątek i sobotę w niedziele popołudniu już bywa trochę lepiej nie ale jak pisał mój przedmówca sytuacja jest tam bardzo dynamiczna zresztą nie tylko na tym campingu jedni przyjeżdżają drudzy odjeżdżają
4 parcele lol, ja byłem od czwartku do niedzieli na tym kempingu to w czwartek o 10 rano nie było ani jednego miejsca, nawet miejsca wzdłuż ogrodzenia były zajęte, myślałem że się załamie bo nigdy tak nie trafiłem aż tu nagle wyczailiśmy że parka słowaków się zwija wiec od razu zabukowaliśmy to miejsce choć z rozłożeniem namiotu musieliśmy czekać do 18 tej aż słowacy wrócą z basenów i wyjadą

P.S. A tak btw to był mój ostatni wyjazd do Hajduszoboszlo, w tym roku wyleczyłem się na dobre, po 4 dniach w Tiszaujvarosz gdzie można było z wszystkiego spokojnie skorzystać i popływać to w Hajdu się tylko denerwowałem przepychając się w tych tłumach żeby się gdziekolwiek przemieścić. Jedynie Aquapalace ma tam jakiś sens dla mnie.
Soma ma rację w Hajduszoboszlo w szczycie sezonu jest naprawdę tłoczno ja przeważnie jestem tam w ostatnim tygodniu czerwca lub pierwszym lipca i wtedy jescze bez porównania luźnej. W tamtym roku tak wyszło że akurat byłem w 3 tygodniu lipca i też mnie te tłumy zmęczyły
Witam czy ktoś sie orientuje jak wyglada pole namiotowe na weekendzie wybieram sie.w czwartek w nocy na termal .czy pole jest oblezone czy w miare mozna cos poszukac ? Bede wdzieczny za informacje?
(01-08-2017, 13:33)rafus22 napisał(a): [ -> ]Witam czy ktoś sie orientuje jak wyglada pole namiotowe na weekendzie wybieram sie.w czwartek w nocy na termal .czy pole jest oblezone czy w miare mozna cos poszukac ? Bede wdzieczny za informacje?
W szczycie sezonu oczywiście że jest oblężenie ale miejsce znajdziesz na swój namiocik. Kolega jest od niedzieli mówi że ludzi sporo ale można jeszcze trafić coś wolnego
Jeszcze jedno czy 17 tyś forintow starczy na samo jedzenie dla 3 osób w tym 1 dziecko? Na 2 dni...
Obiad dla dorosłego to ok. 3500 Ft w restauracji, jeśli nie zamierzacie szaleć. Dla dziecka nie zamawiaj nic, i tak wam jeszcze z 2 porcji zostanie - nie przejecie...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22