Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping w Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Dziękuję Wam za pomoc :-)

już się sama skontaktowałam z kampingiem i oni rekomendują przyjazd w piątek. No ale w sumie nie pomyślałam o kasie :-) Taką mam awersję do tłumów na recepcji na kampingach i biegania w poszukiwaniu fajnego miejsca (zwłaszcza z dziećmi), że już przeorganizowaliśmy plan na wyjazd w piątek. Ale z tą Sobotą rano to jest racja, było nie było 50 EUR w kieszeni; tyle, że jedziemy ze Śląska więc w sumie ponad 7 godzin mamy ...

Pomyślę jeszcze ... i jeszcze raz Wam dziękuję :-)

Magda
Z szukaniem miejsca jest tak ze wchodzisz na teren i szukasz miejsca zostawiasz tam krzesełko albo męża (żonę) a sama idziesz i mówisz że będziesz na parceli 68. Teren jest bardzo duży i gdzieś się przytulicie

W piątek zaczynają przyjeżdżać Węgrzy i Polacy na weekend wiec jak się sprężycie to lepiej przyjechać w piątek rano. Kierowca śpi w namiocie a Wy na baseny.

Z przyczepą nam też wychodzi ok 7 godzin a wyjeżdżamy ok 18 tylko że w niedzielę. Wtedy w poniedziałek mamy miejsc do wyboru.
Czy ja jestem na thermal camping to mam wejscie na aquapalce gratis?
witam,
jade z dziewczyna na wegry do hajduszoboszlo pod namioty, mam pytanie odnosnie ceny kempingu http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-C...mping-ceny
na stronie sa tam rozne zakladki za co sie placi a za co nie ?
Miejsce na namiot (namiot/ noc) - 800
Opłata pobytowa (osób/ nocleg)
Dla dorosłych: 800
Podatek klimatyczny 450
to sa te 3 koszty ktore trzeba za kazdy dzien zaplacic ? czyli razem 2050 HUF dziennie za osobe? czy można tam wjechac autem ? jesli tak to jest to juz w cenie czy trzeba cos doplacic ? chodzi mi o zwykle auto osobowe nie kampera
[quote='kamrejare9' pid='24296' dateline='1439470832']
witam,
jade z dziewczyna na wegry do hajduszoboszlo pod namioty, mam pytanie odnosnie ceny kempingu http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-C...mping-ceny
na stronie sa tam rozne zakladki za co sie placi a za co nie ?
Miejsce na namiot (namiot/ noc) - 800
Opłata pobytowa (osób/ nocleg)
Dla dorosłych: 800
Podatek klimatyczny 450
to sa te 3 koszty ktore trzeba za kazdy dzien zaplacic ? czyli razem 2050 HUF dziennie za osobe? czy można tam wjechac autem ? jesli tak to jest to juz w cenie czy trzeba cos doplacic ? chodzi mi o zwykle auto osobowe nie kampera


W Hajduszboszlo są dwa campingi Thermal Camping i Hajdu Camping ty pytasz o ten drugi który mieści sie wzdłuż przecinającej miasto drogi na Debreczyn jak podają na swojej stronie 8 minut spacerkiem na kapielisko zdecydowanie lepszym rozwiązanem jest nocelg na Thermal Camping który przylega bezposrednio do basenów i w cenie noclegu masz wejscie na kąpielisko.Na jeden i na drug można oczywiście wjechać autem
(13-08-2015, 15:14)wojti76 napisał(a): [ -> ]... zdecydowanie lepszym rozwiązanem jest nocelg na Thermal Camping który przylega bezposrednio do basenów i w cenie noclegu masz wejscie na kąpielisko...
Ale Hajdu Kamping nawet z opłatą na wejście do basenów jest ~20% tańszy. Dodatkowo ma domki niewiele droższe od namiotuOczko
(13-08-2015, 15:54)tkoko napisał(a): [ -> ]
(13-08-2015, 15:14)wojti76 napisał(a): [ -> ]... zdecydowanie lepszym rozwiązanem jest nocelg na Thermal Camping który przylega bezposrednio do basenów i w cenie noclegu masz wejscie na kąpielisko...
Ale Hajdu Kamping nawet z opłatą na wejście do basenów jest ~20% tańszy. Dodatkowo ma domki niewiele droższe od namiotuOczko

Ale zawsze owiele wiecej ludzi jest na Thermal Camping Uśmiech wiec pewnie jest bardziej atrakcyjny. Zresztą każdy ma inne preferencje i może zadecydować który camp będzie dla niego lepszy Oczko
WITAM

początkiem września wybieramy sie do Hajduszoboszlo dokłądnie -Hajdu Camping - domki z tzw komfortem
pytam , ponieważ juz przeszukałam forum i nie znalzałam wyczerpujących informacji
czy ktoś może był
- jakie panują warunki
- i przede wszytkim jakie obejmuja nas zniżki na kąplieisko plażowe wg cennika -
Wszystkim swoim gościom Hajdu Camping zapewnia zniżkowe bilety wstępu na kąpielisko!

Czy ktoś może coś wie będe wdzięczna POzdrawiam
Są dwa rodzaje "komfortowych" domków, czteroosobowe "góralskie" piętrowe, spadzisty dach, dosyć typowy i w Polsce. Na dole 2 łóżka, aneks kuchenny i łazienka z ubikacją, na górze 2 łóżka. Ogólnie OK, był jednak problem z wyposażeniem "kuchni" (dokładnie nie pamiętam bo mam 'turystyczną kuchnię" i mi to specjalnie nie przeszkadzało tym bardziej ze był to tylko przystanek w drodze do Rumuni). Łazienka dosyć prymitywna (betonowy "brodzik", prysznic, ściany pomalowane farbą). Drugi rodzaj (4/5/6 osobowy) to domki szeregowe, z dużym salonem z aneksem kuchennym, trzema izbami o 2 łózkach, i łazienką. Tutaj już nie było problemów z wyposażeniem kuchni. Jeżeli chodzi o zniżki na baseny, to dotyczy to prawdopodobnie tylko (lecz głowy nie dam sobie uciąć) wstępu na "plażę" i zamiast 2200Ft płacisz 1500 Ft. Dodatkowo z tego co pamiętam możesz "wyrobić" kartę kampingową (stąd w cenniku "opłata za zdjęcie" / możesz mieć własne) która pozwoli (prawdopodobnie?) na wielokrotne wejścia/wyjścia na basen.
Mogę podesłać zdjęcia w razie zainteresowania.
tkoko Dzieki za info poproszę o zdjęcia damiangazda@interia.pl
Mi zaproponowali domek chyba ten typu góralskiego
też tylko mamy przystanek W Hajdu na 2-3 noce także myślę że tak dobrą ceną co nam proponują- to myślę że spokojnie damy radę
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22