Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping w Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Witam wszystkich.
Mam zamiar jechać z rodzicami, bratem i siostrą na kąpielisko i interesuje nas Thermal Camping. Chciałabym wiedzieć czy jest możliwość rezerwacji miejsa i czy można jakoś się dowiedzieć czy są wolne, bo mama marudzi i rzeczywiście nie byłoby fajnie, gdybyśmy przyjechali, a miejsca by nie było Oczko
Chodzi oczywiście o pole namiotowe Szeroki uśmiech
Napisać email z prośbą o rezerwację - są dwie możliwości: odpowiedź nie przyjdzie albo przyjdzie. W drugim przypadku odpowiedź może być: zarezerwowano/nie prowadzimy rezerwacji pod namioty/brak miejsc w tym terminie.
Alternatywne rozwiązanie (logika równoległa) - zostawić Mamę w domu. Uśmiech
Ja nigdy nie rezerwuję wcześniej miejsca, bo nie wiem na jakim campingu się zatrzymam. Zawsze w trasie sprawdzam tutaj http://www.camprest.com/pl do którego mam najbliżej i tam się zatrzymuję. Dodatkowo jest sporo porad o caravaningu np. jak kupić używanego kampera, na co zwrócić uwagę przed zakupem, jakie są rodzaje kamperów. Na ile dni zazwyczaj wyjeżdżacie?
Twoja stronka jest w fazie rozruchu, na Węgrzech masz dopiero 12 kempingów, z tego nad Balatonem 3, w Hajduszoboszlo, którego wątek dotyczy - 0. Wpadnij, jak dobijesz do 100 adresów na Węgrzech.
Cenimy dokładne informacje, ale podawanie namiarów GPS kempingu z dokładnością do 10 centymetrów naprawdę nie ma sensu.
witam forumowiczów może to głupie ale chciałbym sie dowiedzieć odnosnie campingu (pola namiotowego) w termal camping o cenę 1 doby dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci + namiot wejściówki na basen +auto i oczywiście prąd . jaki jest koszt na dobe w forintach??
(19-06-2016, 20:45)rafus22 napisał(a): [ -> ]witam forumowiczów może to głupie ale chciałbym sie dowiedzieć odnosnie campingu (pola namiotowego) w termal camping o cenę 1 doby dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci + namiot wejściówki na basen +auto i oczywiście prąd . jaki jest koszt na dobe w forintach??

nie wiem jak w forintach bo ceny sa w euro ale tez jeże w takim składzie i zwykle to jakies 40 euro na dobe
Czu ktos pamieta ile jest zniżki do aqua palace jak sie mieszka w Thermal Camp? Do aqua Parku chyba nie było żadnej zniżki dla mieszkańców?
a kojarzy ktoś może czy są dostępne kuchenki by wodę zagotować lub coś podgrzać??
(25-06-2016, 14:30)richi9 napisał(a): [ -> ]a kojarzy ktoś może czy są dostępne kuchenki by wodę zagotować lub coś podgrzać??

Są kuchenki i nawet działają Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22