Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kursy języka węgierskiego w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czołem!

Zamieszczajcie, proszę, linki do szkół językowych oferujących naukę języka węgierskiego. Wszelkie inne kursy także mile widziane.

Czy ktoś z Was uczył się węgierskiego w Polsce? Jeśli tak, to gdzie? Uśmiech

Pozdrawiam!
(03-03-2013, 20:12)fvg napisał(a): [ -> ]Czy ktoś z Was uczył się węgierskiego w Polsce? Jeśli tak, to gdzie? Uśmiech

na warszawskiej hundze. Szeroki uśmiech ale to chyba nie na temat, MSPANC.
Raczej kursy ogólnodostępne wchodzą w grę Oczko
A uczelnia nie organizuje czasem kursów dla "osób z zewnątrz"?
(03-03-2013, 21:04)Kamjon napisał(a): [ -> ]A uczelnia nie organizuje czasem kursów dla "osób z zewnątrz"?

dla osób z zewnątrz katedry, ale z wewnątrz uniwersytetu, tzn. jest lektorat otwarty zasadniczo dla studentów UW, nie wiem, jak dokładnie wygląda sprawa z osobami spoza UW.
Ja dodam, że w Krakowie można kurs węgierskiego odbyć w Węgierskim Centrum.
rozwiązaniem jest też wpisanie w wyszukiwarkę google słów: język węgierski, korepetycje, [nazwa miejscowości]; w kilka sekund wyświetla się parę stron z ofertami korepetytorów, więc można sobie wręcz uszyć kurs na miarę własnych oczekiwań
Jeśli chodzi o szkoły językowe, to wiem, że warszawski Instytut Madelaine ma w swej ofercie język węgierski - głównie zajęcia indywidualne w siedzibie szkoły lub z dojazdem lektora, bądź zajęcia e-learningowe [dobre rozwiązanie dla osób spoza Warszawy]
Rzucilam okiem na strone internetowa Instytutu Językowego Madelaine. Strona bardzo nieprzejrzysta i nie moglam znalezc jezyka wegierskiego w ofercie. Po napisaniu dwoch e-maili z zapytaniem, dostalam odpowiedz, ze jak najbardziej jezyk wegierski jest w ofercie i prosze zadzwonic, to porozmawiamy. Czy nie powinno to byc na stronie internetowej + wyszczegolniony cennik, zeby od razu bylo wiadomo, co za ile?
Też nie znalazłem niczego konkretnego. Z drugiej strony należy ich pochwalić za to, że w ogóle taka możliwość istnieje Uśmiech
Stron: 1 2 3 4