Forum Węgierskie

Pełna wersja: Szerencs-Erdobenye-Berekfurdo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zły
w większości miejsc nie znalazłam adresu e-mail. Jak już znalazłam, to napisałam z prośbą o rezerwację na sierpień, nie odpisali. Pomna tego, że po angielsku to Węgrzy raczej nie poprosiłam zięcia, coby się z nimi po niemiecku dogadał. I okazało się, że pani nawet nie wysłuchawszy do końca ( daty nie zdążył podać ) powiedziała, że nie ma miejsc. O co chodzi??? W zeszłym roku też mi w lutym odmówiliSmutek
Witam Serdecznie.

W maju wybieramy sie na Węgry i dlatego szukam informacji na temat kąpielisk w tych miejscowościach.Wiem że na tym forum była wzmianka o Szerencs i Erdobenye,ale ciężko cokolwiek znależć w sieci na ten temat.Opcja nr.2 to Berekfurdo.Więc jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje to proszę o rady. Interesuje mnie w szczególnosci temat basenów ale również kwater i wyżywienia.Wino
Z góry dziękuję i pozdrawiam
O Szerencs poczytasz pod tym adresem www.szerencsifurdo.hu

Kolejny adres - http://www.berekfurdo.hu/

Zaglądnij jeszcze tutaj - www.szeporszag.hu. Strona jest też w polskiej wersji.
już pisałam, że problem z Berekfurdo jest taki, że nie da się zamówić kempingu, chyba, że tylko mnie się to nie udało Smutek
Witam.

Dziękuje za podpowiedzi,ale mówiąc szczerze nie o to mi chodziło.Większość z tych stron jest nie po polsku i już je widziałem.Ja szukam opini osób które były,widziały i mogą coś podpowiedziec.Czytałem że w Berekfurdo obsługa basenów mówi po polsku.Ciekaw jestem czy przy szukaniu kwater czy też w knajpie jest tak łatwo i po polsku jak w Hajduszoboszlo lub Mezokovesd.

Pozdrawiam
Czechu_68,

jak miałeś okazję się przekonać chyba nikt z nam tam nie był. Tobie udało się dotrzeć? Jeżeli tak, to będziemy bardzo wdzięczni za opisanie doświadczeń tak, by kolejne osoby mogły skorzystać.

Z góry dzięki! Wino
Witam.

Niestety,wyjazd nie doszedł do skutku,z powodu nagłej utraty pracy przez żonę.Niemalże natychmiast małżonka podjęła inną pracę,ale to skutkowało brakiem urlopu.Mam nadzieję że kiedyś tam dotrzemy,może już we wrześniu.

Pozdrawiam.
w Berekfurdo byłam wiele razy. Jeżeli chodzi o wynajem domków to my zawsze rezerwowaliśmy je rok wcześniej, będąc na miejscu. Jest jeden pan na recepcji który mówi po polsku. Ogólnie bardzo łatwo jest się dogadać z tubylcami. W niektórych barach basenowych jest menu w kilku językach, w tym po polsku. Berekfurdo jest bardzo spokojne, można powiedzieć że emeryckie. Idealne dla rodzin z dziećmi i starszych osób. Wieczorami nie bardzo jest co robić.

Jeżeli chodzi o sam camping to jest bardzo czysty. Udostępniona jest kuchnia, łazienki, świetlica. Na campingu działa wifi.
witam,co roku jesteśmy w Berekfurdo we wrześniu, nikt nie mówi po polsku ani po angielsku ale dogadać sie można na migi z dużą ilością uśmiechów, ewentualnie rozmówkami. Od razu ostrzegam że nie ma tam nic z rozrywek poza basenami, sklepy i restauracje też poniżej przeciętnej. Zawsze wynajmujemy kwatery z kuchnią więc jedzenie robimy sami, .......tak kochamy gotować nawet w wakacje, wspólne gotowanie to najlepsza rozrywka,....... no i zawsze wiemy co jemy. Rezerwacje niektórych kwater mozliwe na booking.com
Pozdr.