Forum Węgierskie

Pełna wersja: Portale węgierskie z ofertami najmu mieszkań w Budapeszcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(05-01-2014, 15:38)Ribizli napisał(a): [ -> ]Ale, mam nadzieję, że masz zamiar obejrzeć to mieszkanie na własne oczy zanim je wynajmiesz.
Oczywiście! Na razie robię tylko rozeznanie. Oglądać zacznę od 2 lutego Oczko
senseios - Ceny wynajmu mieszkań są dużo mniejsze w XIV dzielnicy... okolice Örs vezér tér.
Ja mieszkam od pół roku na Lónyay utca w IX dzielnicy i na bezpieczenstwo nie mogę narzekać
Lónyay, Ráday,Bakáts utca i tér to barzo fajna okolica. Myślę, że bardzo by odpowiadała koledze senseios. Może skontaktuj się z nim i podziel uwagami.
(08-01-2014, 18:48)ice77 napisał(a): [ -> ]Ja mieszkam od pół roku na Lónyay utca w IX dzielnicy i na bezpieczenstwo nie mogę narzekać
... z tym się zgodzę Uśmiech
...ale nie znasz IX. dzielnicy po "tamtej" stronie Könyves Kálmán körút, czyli tej > Külső-Ferencváros...
Tylko ze spacerów w dzień. Po drugiej stronie mostu Petofi natomiast, moja dziewczyna była zaatakowana przez dwóch nastolatków wieczorem, gdy wracała z pracy. Najciekawsze jest to, że stało się to zaraz obok przystanku, na którym byli ludzie
(01-05-2013, 18:02)senseios napisał(a): [ -> ]Witam, znacie może jakieś strony (typu naszego allegro), które pokazywałyby oferty mieszkań do wynajęcia w Budapeszcie?

Obecnie natrafiłem jedynie na http://roommatesbudapest.com/site/apartments przy czym ceny są dla mnie w większości niepokojąco wysokie...

Potrzebuję rozeznania gdyż w styczniu/lutym 2014 wyjeżdżam na Erasmusa (uczelnia - BME) do Budapesztu na pół roku.


//Przy okazji tematu daję ogłoszenie - Szukam studenta, który również jedzie wtedy na Erasmusa i wynajął by ze mną mieszkanie! Oczko

Witam wszystkich

Senseios ja razem z koleżanką też wybieramy się w 2 lutego do Budapesztu na Erasmusa i też na BME i też szukamy mieszkania. Skoro jedziesz na wymianę tak jak i my to może moglibyśmy pomyśleć, żeby wynająć coś razem. Mogło by być taniej a w końcu Erasmus to wyjazd integracyjny Uśmiech

Czekam na twoją odpowiedź
Niestety nie mogę Ci wysłać PW, więc albo odblokuj tą funkcję albo podaj maila Oczko
Nie wiem czemu nie da sie odblokować PW? Ok, żeby nie tracić czasu podaje maila: patrykkopec24@gmail.com
(14-01-2014, 8:17)Patrico24 napisał(a): [ -> ]Nie wiem czemu nie da sie odblokować PW? (...)

Poczytaj tutaj i będziesz wiedział.
Stron: 1 2 3 4