Forum Węgierskie

Pełna wersja: Miskolc - Nowy Park Wodny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Trzeciego maja w TV Miskolc pokazywali budowę parku wodnego na wolnym powietrzu. Wybetonowane niecki, konstrukcje pod zjeżdżalnie, z ziemi wystają druty. Wypowiadał się jakiś wiceburmistrz i pani od turystyki. Zrozumiałem niewiele, ale sądząc po ich minach zapewniali, że mimo poślizgu spowodowanego światowym kryzysem aquapark zostanie otwarty jeszcze w tym sezonie. Byłaby to konkurencja dla Miviz Rt., który wywindował ceny za jaskinie do poziomu Bukowiny Tatrzańskiej.
Czy wiadomo coś więcej o tym nowym kąpielisku i terminie jego uruchomienia? Na stronie miasta piszą tylko o renowacji fontanny, ale w miejskich fontannach nie instaluje się rur do zjeżdżania, więc to na pewno nie to.
Zdziwiony
Czy chodzi o ten materiał? Oczko
To dokładnie! Jak takie rzeczy znajdujesz? Na "miskolc furdo epulet" znalazło mi 1000 stron, wszystkie o jaskiniach... Oczko

Edit: Ależ ten Google tłumacz to super wynalazek! Jeden klik i wszystko jasne:

Cytat:Powrót <<< :: Beach Walk
W końcowej fazie budowy w Selyemrét Bath rozwija, więc indeksowania odbyła się dziś na budowie. W uroczystości wzięli udział przez Zastępcę Wójta Gabor pocałunku poselskiego wiaderko Katalin i żołnierz Francis rząd komunalnych.
JęzykUśmiech
Dnia 01.07.13 - oficjalne otwarcie parku wodnego:
Selyemréti Strandfürdő Miskolc
Adres: 3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky út 58

Park wodny Miskolc

Pozdrowienia



Poprawiłem linka.

//fvg
Takie zdjęcie znalazłem na ich stronie:

[Obrazek: 2gy378m.jpg]

Naprawdę tak to wygląda? Robi wieeelkie wrażenie...
Otwarcie 1.7.13 o godz. 15:30 !!!
(29-06-2013, 18:47)Daniel napisał(a): [ -> ]Otwarcie 1.7.13 o godz. 15:30 !!!

Daniel, wybierasz się? Może zrobisz parę fotek na forum? Oczko
Ja bym się nie pchał, żeby nie zostać stratowanym albo nie przykleić się do świeżej farby. Za trzy tygodnie z pewnością pierwsza fala tłumów opadnie. Oczko
Witam. Wlasnie stoje przed objektem. Na chwile obecna jest to plac budowy! Panowie rozwijaja trawe! :-) Ale bedzie dobrze jest dopiero 19-ta. :-) fofki wrzuce pozniej! Pozdrawiam
[Obrazek: 2db0a6o.jpg]
Stron: 1 2 3 4