Forum Węgierskie

Pełna wersja: Łaźnie w Budapeszcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Albo, jeżeli można się wtrącić w pytanie, na jakim kąpielisku jest restauracja gdzie można zjeść kilka razy podczas całego dnia i nie zbankrutować?
W wątku została polecona łaźnia Kiraly http://en.kiralyfurdo.hu/prices . Nie chcę siedzieć w łaźni calego dnia, a tylko symbolicznie wymoczyc tyłek. Widzę tam opcję biletu porannego. Może mi ktoś wytłumaczyć, który z tych biletów powinnam kupić i z czego mogę skorzystać mając taki bilet?
(15-05-2017, 15:14)lizard napisał(a): [ -> ]W wątku została polecona łaźnia Kiraly http://en.kiralyfurdo.hu/prices . Nie chcę siedzieć w łaźni calego dnia, a tylko symbolicznie wymoczyc tyłek. Widzę tam opcję biletu porannego. Może mi ktoś wytłumaczyć, który z tych biletów powinnam kupić i z czego mogę skorzystać mając taki bilet?

Trochę niedokładna ta informacja odnośnie porannego wstępu do Királyfürdő.
Bilet wejściowy wygląda trochę inaczej:
- bilet wejściowy + kabina > cena = 2700 Ft
- bilet wejściowy + szafka > cena = 2400 Ft
W cenie wejściówki jest wliczona opłata opłata depozytowa w wysokości 1100 Ft. Jest to zabezpieczenie w przypadku przekroczenia limitu czasowego. Bilet poranny jest ważmy do godz. 12.oo - do tej godziny należy opuścić teren łaźni, wówczas otrzymasz zwrot depozytu. Jeśli opuścisz łaźnię po czasie, to depozyt przepada.
Co możesz? ... popływać, wymoczyć się ...
Dzięki Uśmiech
Przejrzałam sobie strony chyba wszystkich łaźni i wszędzie pisze, że nie zalecają dla dzieci poniżej 14 r.ż. Czy to znaczy, że dziecka tam nie wpuszczą? Chciałam wejść do Gellerta lub Széchenyi. Czy lepiej sobie odpuścić i iść na któreś kąpielisko np Palatinus?
Budapesztańcy pomóżcieOczko
Dagály fürdő jest kaput do kiedy?Bo myślałem że na czas kończenia budowy hali i mistrzostw świata w pływaniu ale nie mogę niczego znaleźć.Jakiś remont,czy może w ogóle to już koniec(moim zdaniem najlepszego kompleksu basenowego w w Budapeszcie)Zmieszany?
Po kilku latach spędzonych w Budapeszcie i zwiedzeniu wszystkich (tych o których wiem Oczko ) łaźni, wydaje mi się że szczególnie warte polecenia są Rudas, Lukacs, Veli Bej - znacznie mniej turystów, atrakcyjne ceny i cały wachlarz usług. W przypadku tych ostatnich rzecz ma się najkorzystniej cenowo i są również najstarsze Uśmiech
W ubiegłym tygodniu byłem w Budapeszcie, wpadłem do Szechenyi furdo, gdzie ceny zwaliły mnie z nóg: 4700-5900 HUF!!! Po godz. 19 wejście 4900!!! WTF? To przecież 70 PLN. W sobotę były tłumy, że palca nie można było wsadzić. Chyba tylko bogaci turyści tam chodzą
Stron: 1 2 3