Covid - wjazd na Węgry
#11
Jak na booking , to dosyć prosto to sprawdzić. Jak coś podaj nazwę lokum(daty mi nie potrzebne) to Ci znajdę. Pamiętaj że zawsze możesz odwołać i zarezerwować coś innego, jak już będzie pewne że Słowacja i Węgry nas wpuszcza, tyle że wybór będzie mniejszy
Odpowiedz
#12
jestem zdania ze lepiej nie bedzie teraz tendecja bedzie wzrostowa tak jak juz od dawna zapowiadali lockdown blizej jesieni - wybory zrobione wiec mozna dalej zarabaiac na plandemi 
ps prosze mnie nie komentowac  Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#13
(31-07-2020, 18:17)LK1 napisał(a): Jak na booking , to dosyć prosto to sprawdzić. Jak coś podaj nazwę lokum(daty mi nie potrzebne) to Ci znajdę. Pamiętaj że zawsze możesz odwołać i zarezerwować coś innego, jak już będzie pewne że Słowacja i Węgry nas wpuszcza, tyle że wybór będzie mniejszy
Toscana Apartman w Gyuli -ja tam właśnie widze info że kasują za cały pobyt-chyba że coś źle interpretuje.
Odpowiedz
#14
Czarek, uważam, że w Polsce jeszcze nic strasznego się nie dzieje na razie. Ale jeśli nie masz prywatnego kontaktu z gospodarzem, a tylko oficjalny, i nie dogadasz się, to ja bym odwołał. Jestem pewny, że obłożenia 100% nie ma i w korzystnych układach przywita syna marnotrawnego z otwartymi ramionami. A jak nie on, to jego sąsiad.
Odpowiedz
#15
(31-07-2020, 19:09)Tony-snk napisał(a): jestem zdania ze lepiej nie bedzie teraz tendecja bedzie wzrostowa tak jak juz od dawna zapowiadali lockdown blizej jesieni - wybory zrobione wiec mozna dalej zarabaiac na plandemi 
ps prosze mnie nie komentowac  Szeroki uśmiech

A dlaczego nie? Zdradź nam, ile zarobił rząd i jaką działkę bierze Soros?
Odpowiedz
#16
(31-07-2020, 22:45)Cz@rek napisał(a): Toscana Apartman w Gyuli -ja tam właśnie widze info że kasują za cały pobyt - chyba że coś źle interpretuje.
Toscana Apartman, Gyula: kasują za cały pobyt  ! .
Jak na razie, to cały okręg Békés megye doskonale zapobiega zakażeniom, jest jedynym okręgiem na Węgrzech w którym nie ma aktywnie zakażonego wirusem Covid-19. Gyula jest miastem granicznym i wiadomo, że sytuacja w Rumunii nie napawa optymizmem (ponad 1000 zakażeń dziennie). Dostosowując się do miejscowych zaleceń, nie powinno być źle.
Odpowiedz
#17
^^^Dzięki.Właśnie dlatego wybrałem ponownie Gyule na pobyt bo tym razem nie będzie turystów z Rumunii czy Ukrainy-teoretycznie powinien być luz. A co do apartamentu na bookingu o dziwo nie ma za wiele opcji ,ale na wszelki wypadek dziś sobie odwołam i spróbuje zabukować raz jeszcze,może to przesunie termin odwołania rezerwacji.
Odpowiedz
#18
Covid-19 w Europie - dane Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (mapa). 
Ten niebieski obszar przy granicy węgiersko-rumuńskiej to węgierski okręg Békés Megye.
T[Obrazek: COVID-19-geographical-distribution-EU-UK...k=L3cUTbfL]
Odpowiedz
#19
(01-08-2020, 8:51)Sztasek napisał(a):
(31-07-2020, 22:45)Cz@rek napisał(a): Toscana Apartman w Gyuli -ja tam właśnie widze info że kasują za cały pobyt - chyba że coś źle interpretuje.
Toscana Apartman, Gyula: kasują za cały pobyt  ! .
Jak na razie, to cały okręg Békés megye doskonale zapobiega zakażeniom, jest jedynym okręgiem na Węgrzech w którym nie ma aktywnie zakażonego wirusem Covid-19. Gyula jest miastem granicznym i wiadomo, że sytuacja w Rumunii nie napawa optymizmem (ponad 1000 zakażeń dziennie). Dostosowując się do miejscowych zaleceń, nie powinno być źle.
Udało mi sie skontaktować z obiektem.Napisali że jeśli jest to siła wyższa i granica byłaby zamknięta to nie muszę płacić.
Nie wiem czy można tym zapewnieniom ufać (do tego obiektu jadę pierwszy raz),w innych w tym terminie brak miejsc-przynajmniej na bookingu. Z drugiej strony zawsze można by się odwołać do bookingu właśnie bo coś w tym stylu widziałem na ich informacjach związanych z Covidem.
Odpowiedz
#20
(01-08-2020, 14:19)Sztasek napisał(a): Covid-19 w Europie - dane Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (mapa). 
Ten niebieski obszar przy granicy węgiersko-rumuńskiej to węgierski okręg Békés Megye.
T[Obrazek: COVID-19-geographical-distribution-EU-UK...k=L3cUTbfL]

Szkoda, że tylko EU plus Norwegia. Ciekawie byłoby porównać wszystkie kraje europejskie. Ciekawe, że właśnie Norwegię zaznaczyli, ale Szwajcarii już nie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,259 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,106 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,081 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,194 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości