Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
trzeba było otworzyć lodówkę Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Witam!
Szukam pilnie noclegu w Budapeszcie na 2 noce dla 3 osób coś w dobrej lokalizacji i cenie (do 60zł) przdałby sie również strzeżony parking.
Odpowiedz
kolego, dwanaście podstron tego tematu masz napisanych tylko o tym, czego szukasz. nic tylko przebierać w ofertach. poczytaj trochę!
Odpowiedz
(10-09-2012, 22:17)Kamjon napisał(a): trzeba było otworzyć lodówkę Szeroki uśmiech


Lodówka mała była, wszyscy byśmy się nie zmieścili ...
Odpowiedz
Szukam noclegu dla jednej osoby, studenta, w Budapeszcie od 20.IX do 23.IX. Sprawa jest pilna. Pisałem do Budapesting.com ale nie mają już wolnych w tym terminie, do Mathias Hostel też ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi.
Cena max. 20 euro za noc, lokalizacja wiadomo najlepiej jak najbliżej centrum ale aż takiej wagi do tego nie przywiązuję, jednoosobowy pokój, nie musi być w pokoju łazienki, telewizora, internetu.
Szukałem już w jakiś wyszukiwarkach hosteli ale są (wyszukiwarki) beznadziejne, inne ceny podają niż widnieją na stronach hosteli, inne typy pokojów ,itd.

Czy w kocsis szallo są pojedyncze pokoje? Bo google translate słabo sobie poradził z przetłumaczeniem ich strony.
Odpowiedz
Pokoi jednoosobowych nie ma jako takich. Ale możesz wynająć dwójkę dla jednej osoby. Wówczas cena wynosi 3600 HUF (~52 PLN) za noc.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Tak mi przyszło do głowy... tyle osob z forum już nocowało w tym Kocsis, że może ktoś ma zdjęcia stamtad? Bo z jednej strony sa otrzezenia, ze tam nie jest za ciekawie jezeli chodzi o standard, a z drugiej pochwaly osob wracajacych. Ma ktos wlasne zdjecia? bo wiadomo, ze fotki na stronie musza byc takie, zeby wygladalo to dobrze Uśmiech
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź.
"1 ágyas felár 3600 Ft" - to w tabeli to jest to, że 3600 huf gdy jedna osoba bierze dwuosobowy tak?
A jak wygląda rezerwacja w Kocsis Szálló - trzeba poprzez formularz, są jakieś zaliczki czy można w ciemno jechać i miejsce będzie (tzn. tego nikt nie wie ale czy z reguły jest coś wolnego)?
Odpowiedz
(13-09-2012, 17:43)snazy napisał(a): Dzięki za odpowiedź.
"1 ágyas felár 3600 Ft" - to w tabeli to jest to, że 3600 huf gdy jedna osoba bierze dwuosobowy tak?

Tak, tak. Zgadza się.

Jeżeli chodzi o rezerwację, to formularz lub telefon. Jeśli dobrze pamiętam, to zaliczki nie trzeba, ale dobrze by było, żeby potwierdził ktoś, kto niedawno wrócił.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Zarezerwowałem, szybko odpisali, nie wspominali nic o zaliczce. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 280 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 290 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 555,651 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,804 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 312 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości