Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
Ale mało kto wie, gdzie jest Telekhaza, a większość skojarzy tablicę rejestracyjną VT. Oczko
Odpowiedz
Witam. Właśnie jestem po wakacjach w Chorwacji i odpoczywam czekając na słońce w Egerze. We wtorek wracam do domu bez winietki. Czy w tym roku spokojnie przejadę przez Miskolc w kierunku Satospatak? Automapa z tego roku poprowadzi właściwie po bezpłatnych drogach? Nie uśmiecha mi się mandat za kilometr drogi z wymaganą e-matricą.
Odpowiedz
(28-06-2015, 7:54)Wojtas81 napisał(a): Witam. Właśnie jestem po wakacjach w Chorwacji i odpoczywam czekając na słońce w Egerze. We wtorek wracam do domu bez winietki. Czy w tym roku spokojnie przejadę przez Miskolc w kierunku Satospatak? Automapa z tego roku poprowadzi właściwie po bezpłatnych drogach? Nie uśmiecha mi się mandat za kilometr drogi z wymaganą e-matricą.

Spokojnie przejedziesz, Miskolc - Sarospatak jest bezpłatną drogą. Trasę Eger - Miskolc zrób przez G. Bukowe, bo tam szansa na wjazd na autostradę jest zerowa Uśmiech
Odpowiedz
Trasa przez Góry Bukowe jest dość męcząca, ja wybrałbym drogę przez Mezokovesd, oczywiście trzymać się starej drogi i nie wjeżdżać na autostradę, ale trudno tam się pomylić. I jechać przez centrum Miskolca, nie obwodnicą autostradową. W Auchan Miskolc przy wjeździe od strony Egeru nakupić wina. WinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWino
Odpowiedz
(28-06-2015, 18:30)eplus napisał(a): ...W Auchan Miskolc przy wjeździe od strony Egeru nakupić wina. WinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWino

można też zatankować ...
Benzyna:
95 - 376 Ft/l
98 - 386 Ft/l
ON - 375 Ft/l
Odpowiedz
(28-06-2015, 18:30)eplus napisał(a): ...W Auchan Miskolc przy wjeździe od strony Egeru nakupić wina. WinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWinoWino

można też zatankować ...
Benzyna:
95 - 376 Ft/l
98 - 386 Ft/l
ON - 375 Ft/l
Odpowiedz
Dzięki Eplus. Tak też poczyniłem i nie żałuje. Dzieki za cenne rady. Trasa przez Słowację nadal pełna wahadeł, niezależnie od wybranej drogi. Powinniśmy się dorzucić do autostrady od granicy w Barwinku do Węgier. Byłoby pięknie. Wino
Odpowiedz
Z ostatniej chwili ... mój przyjaciel ze Słowcji przekazał mi, ze na dzien dzisiejszy zamknietych jest 12 odcinków dróg ! ostroznie z predkoscia, wysokie mandaty
Odpowiedz
Witam wszystkich, wybieram się niedługo do Bułgarii. Chcąc uniknąć opłat w Słowacji i na Węgrzech zaplanowałem taką trasę

https://www.google.pl/maps/dir/Barwinek/...b1!2b1!3e0

czy jest ona w pełni darmowa?
Odpowiedz
No nie w pełni, bo rumuńską winietę trzeba będzie kupić. Oczko A potem w Bułgarii chyba też.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 494,030 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 624 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,936 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,039 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,336 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości