Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
(22-08-2013, 14:58)radek napisał(a): Jesli to ten hotel Atlas o ktorym pisza w dziale Helka Tour to wyrazy wspolczucia Uśmiech

radek pomyliłeś hotele. Ten owiany złą sławą to Anatol
Odpowiedz
Nie, nie! Na pewno nie ten wspomniany w wątku o Helkatours. Hotel Atlas mieści się przy Népszínház utca, niedaleko Blaha Lujza tér. To trzygwiazdkowy hotel z grupy Mellow Mood, bez zadęcia, ale wygodny, ma wszystko, co trzeba, personel mówi dobrze po angielsku, śniadania typowe, lecz smaczne i obfite - czegóż chcieć więcej... A tamten hotel leży gdzie indziej i nosi nazwę Attila.
Odpowiedz
(16-08-2013, 5:45)radek napisał(a): vinzzz

Jakbys zechcial popatrzec wyzej to podalem dobra miejscowke na tani nocleg w centrum Budapesztu skad blisko jest z dworca Nyugati i Keleti blisko jest stacja zoltej linii metra Oktogon . Blisko stad do Hosok Tere , parku Varosliget itp W poblizu sa tez sklepy Spar i miejscowki z tanim jedzeniem (np Oktogon Bistro)

www.adagiohostel.com

ps Ja za 6 noclegow zaplacilem 10000 HUF
Potrzebuję kwatery na 5 nocy we wrześniu (12-17).
Niestety wszystko zajęte w adagio...
Ktoś zna może coś podobnego w centrum (Kocsis wstępnie odpada u mnie ze względu na dużą odległość od centrum) w cenie do 20 euro?
Mathias hostel niestety kończy sezon w sierpniu.
Odpowiedz
(29-08-2013, 23:19)senseios napisał(a):
(16-08-2013, 5:45)radek napisał(a): vinzzz

Jakbys zechcial popatrzec wyzej to podalem dobra miejscowke na tani nocleg w centrum Budapesztu skad blisko jest z dworca Nyugati i Keleti blisko jest stacja zoltej linii metra Oktogon . Blisko stad do Hosok Tere , parku Varosliget itp W poblizu sa tez sklepy Spar i miejscowki z tanim jedzeniem (np Oktogon Bistro)

www.adagiohostel.com

ps Ja za 6 noclegow zaplacilem 10000 HUF
Potrzebuję kwatery na 5 nocy we wrześniu (12-17).
Niestety wszystko zajęte w adagio...
Ktoś zna może coś podobnego w centrum (Kocsis wstępnie odpada u mnie ze względu na dużą odległość od centrum) w cenie do 20 euro?
Mathias hostel niestety kończy sezon w sierpniu.

A Adagio Hostel 2.0 ?
Przy Bazylice swietego Stefana ?
www.hostelbookers.com
Ci pomoze Oczko
Odpowiedz
@radek Adagio wszystko zajęte i 1.0, i 2.0 (szukam pokoju 2 os.)
---
Zamówiłem przez booking.com miejsce w http://hungariaguesthouse.com/polski.html
Zauważyłem jednak, że jest położone przy bardzo pokaźnej więc pewnie i GŁOŚNEJ ulicy Hungaria krt
Cena wcale nie powala, a chciałbym jednak coś gdzie nie będzie gigantycznego hałasu i przejeżdżających (Boże broń) tirów.
Czy ktoś odwiedził Kocsis i Hungariaguesthouse i mógłby je porównać? Ewentualnie wskazać inny sprawdzony nocleg?
Odpowiedz
Welcome Hostel
Irany utca 1

Base Budapest Hostel and Backpackers
Kossuth Lajos utca

Green Elephant
Rákóczi út. 6
Odpowiedz
Ja odwiedziłem tylko Kocsis i szczerze polecam. Do centrum nie jest daleko, a położone w bardzo spokojnej okolicy, cisza i spokój gwarantowane Uśmiech
Odpowiedz
bylam w tym hotelu, jak na swoja cene jest przyzwoity
Odpowiedz
Witam
Jako, że wiele skorzystałem z tego forum wybierając się do Budapesztu (już wróciłem) to postanowiłem się podzielić wrażeniami. A właściwie to ostrzec. Skorzystałem z usług Martona - polecanego na forum. Wybrałem "apartament"
KING'S COURT ze strony http://budapesting.com/_kings_court lub ten sam na stronie: http://uwielbiambudapeszt.com/apartamenty/oktogon_dom.
Żeby było jasne to co do załatwienia noclegu, kontaktu, udostępnienia mieszkania nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Lokalizacja też świetna. Niestety to co widzimy na zdjęciach to dobra podpucha. Dawno w takim syfie nie mieszkałem. Zdjęcia tak zrobione by nie było widać popękanych, brudnych ścian, pajęczyn, kurzu, brudu - ogólnie mówiąc jeden wielki syf. Jako, że przyjechaliśmy wcześniej to chłopak przy nas sprzątał. Moja 3-letnia córka dokładniej sprząta domek dla lalek niż ten facet ok 50 metrowe mieszkanie. Pościel po poprzednich lokatorach wstawił na 30 min pranie. Nasza pościel śmierdziała stęchlizną tak jak całe mieszkanie. W kuchni z szafki walił taki smród, że strach było tam wchodzić. Prysznic i cała łazienka zagrzybione, a w brodziku brakowało pół kafla. A kotara prysznicowa na metr od podłogi była czarna. Kibel brudny, umywalka cała w kamieniu - po prostu syf syf syf. Planowałem zrobić foty ale jako, że świetnie się w Budapeszcie bawiłem to nie chciałem uwieczniać złych wspomnieńUśmiech. Zapewne Marton w swojej ofercie ma też coś godnego uwagi ale akurat ten "apartament" z całego serca odradzam.
PS. Na szczęście byliśmy bez dzieci i do mieszkania wracaliśmy tylko po to by się przespać.
Odpowiedz
Witam, pytanie odnośnie Kocsisa:
Planuję spędzić tam max. kilka nocy zanim nie znajdę mieszkania. Czy ktoś z Was spał tam solo?
Rozumiem, że jeżeli nie chcę mieć wówczas nikogo obcego dokwaterowanego to muszę płacić za cały pokój ? Czy może są mili, i w okresie bardzo małego obłożenia (początek lutego) pozwolą płacić 2600 za noc Oczko ?
Oczywiście i tak do nich napiszę z pytaniem o to, ale może ktoś z Was już ma takie doświadczenie
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 364 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 300 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 556,665 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,962 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 319 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości