Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
2 lata temu z naszym pieskiem byliśmy tutaj http://detty-panzio.budapesthotelreview.com/ i nie było problemu. Dobry dojazd autobusem do centrum/metra
Odpowiedz
Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi, więc witam wsystkich.
Ostatnim czasem mialem okazję przejechać przez Budapeszt nocą i cóż to chyba była już moja trzecia miłość od pierwszego wejrzenia. Postanowiłem więc tu wrócić i plan jest na Sylwestra. W związku z powyzszym szukam kwatery na okres 29.12 do 02.01.2016 dla 3 osób w tym 7-letnie dziecko. Szukam pokoju taniego z bezpiecznym parkingiem dla auta. WIEM, że pewnie zaraz zostanę pojechany, ale przejrzałem caly wątek i napisalem bodajże do 3 kwater e-mail ale tylko z jednej uzyskałem odpowiedź, mianowicie ze strony uwielbiambudapeszt.com tj. 50Euro za pokój za dobę ze wspólną łazienką. Szukać dalej czy kwatera jest ok? Moze ktos cos mi poleci innego, albo prosze mi pomoc w ktorej dzielnicy zamieszkac żeby bylo bezpiecznie, tanio i z łatwym dostepem do najważniejszych miejsc.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
a nie lepiej poszukać czegoś na booking.com?
Są tam wszystkie użyteczne filtry(dla Ciebie np 2+ dziecko, parking) w wielu miejscach nie trzeba nic płacić przed przyjazdem i jest możliwość bezpłatnego skasowania rezerwacji nawet na kilka dni przed przybyciem.
No i co najważniejsze - jest masa zweryfikowanych opinii bo jak wiadomo, czasami rzeczywistość może znacznie różnić się z tym co jest napisane.

Za 50euro/dzień, może trochę drożej myślę że jesteś w stanie wynająć fajny apartament ze wszelakimi udogodnieniami, no i najważniejsze z prywatną łazienką i ubikacją.
Warto dokładnie wszystko przeczytać by potem nie zdziwić się że np parking jest ale płatny albo że bardzo daleko od centrum itp. i koncentrować się na miejscach które mają dostatecznie dużo opinii.
Odpowiedz
(10-08-2015, 15:30)LK1 napisał(a): a nie lepiej poszukać czegoś na booking.com?
Są tam wszystkie użyteczne filtry(dla Ciebie np 2+ dziecko, parking) w wielu miejscach nie trzeba nic płacić przed przyjazdem i jest możliwość bezpłatnego skasowania rezerwacji nawet na kilka dni przed przybyciem.
No i co najważniejsze - jest masa zweryfikowanych opinii bo jak wiadomo, czasami rzeczywistość może znacznie różnić się z tym co jest napisane.

Za 50euro/dzień, może trochę drożej myślę że jesteś w stanie wynająć fajny apartament ze wszelakimi udogodnieniami, no i najważniejsze z prywatną łazienką i ubikacją.
Warto dokładnie wszystko przeczytać by potem nie zdziwić się że np parking jest ale płatny albo że bardzo daleko od centrum itp. i koncentrować się na miejscach które mają dostatecznie dużo opinii.

Zgadza się. Dzięki za pomoc. Jeszcze na tą chwilę odezwano się do mnie z
http://helkatours.hu/place/44/wegry_buda...minikanski
za pokoik z darmowym parkingiem zapłacę za 4 doby 800zł, Myślę że spoko lokalizacja i fajny pensjonacik po dawnym budynku kościelnym. Chyba zamówię właśnie ten. Tylko popracuję jeszcze nad kilkoma osobami żeby pojechać i zająć przynajmniej 2 pokoje.
Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to czekam na porady.
Odpowiedz
Polecam serwis airbnb.pl . Są tam prywatne kwatery/mieszkania . W różnym standardzie i cenie. Udogodnienia jakie się chce, trzeba tylko zaznaczyć. Podam przykład: https://www.airbnb.pl/rooms/5501656 , te mieszkanie jest za około 128zł za dobę , własna kuchnia, łazienka, parking.
A tak naprawdę ponad 200zł (50euro) za pokój bez łazienki, to jak dla mnie dużo.
Odpowiedz
Witam forumowiczów Uśmiech Świeżo po powrocie mogę śmiało polecić nocleg "2bratanki" u Pani Lidii!
Tanio: lecąc w 4 osoby wychodzi 35zł/os/noc. Blisko centrum, można z buta ewentualnie niedaleko jest przystanek tramwajowy linii 4 i 6 jeżdżących co kilka minut, daje wiele alternatyw dojazdowo-przesiadkowych. Warunki bardzo dobre jak na swoją "śmieszną" cenę.
Zdjęcia na stronie źródłowej są nie aktualne. Obecnie mieszkanie jest po remoncie. Wszelkie zapytania proszę kierować na e-mail Pani Lidii.
Odpowiedz
Dzień dobry Jestem nowy na tym forum.

Proszę Państwa o pomoc w znalezieniu dobrego (tzn. w przystępnej cenie) noclegu w Budapeszcie, lub okolicach dla grupy osób z niepełnosprawnościami (około 46 osób). Nie musi to być wysoki standard, ale ważne jest aby w hotelu, hostelu lub akademiku była przynajmniej z jedna, dwie łazienki przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.
Czy znacie Państwo jakiś taki hotelik?
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Staszek
Odpowiedz
Witam forumowiczów !

Czy ktoś mi może powiedzieć czy istnieje możliwość zatrzymania się w Bánki Donát Kollégium w okresie sylwestra tj. 31.12 - 02.01. ?

ew. byłbym wdzięczny za jakieś inne propozycje taniego noclegu w tym okresie. Niestety airbnb i hostele w większości już pełne.
Odpowiedz
(13-12-2015, 16:03)jules napisał(a): ... czy istnieje możliwość zatrzymania się w Bánki Donát Kollégium w okresie sylwestra tj. 31.12 - 02.01. ?

zadzwoń ... Budapest VI, Podmaniczky u. 8, Telefon: 00-36-1-312-5268
Odpowiedz
To i ja się dołączę do polecania Kocsis Szálló! Ciekawe że informacji o Budapeszcie szukałem przed wyjazdem tutaj, ale nie trafiłem do tego wątku. Język Na szczęście informacje o Kocsis Szálló znalazłem sam z pomocą wujka Google. Szeroki uśmiech I wizja hotelu robotniczego absolutnie mnie nie przeraziła, liczyła się dla mnie cena i informacja o łazience w pokoju (za tę cenę to wręcz luksus!). O telewizorze w pokoju nie doczytałem więc było to miłe zaskoczenie, dzięki temu nie ominął mnie mecz o Superpuchar Europy, a jakbym po powrocie zobaczył wynik i przebieg spotkania to bym chyba płakał jakbym nie obejrzał. Szeroki uśmiech A wieczorami po powrocie z miasta leciały retransmisje z Sziget. Oczko Lodówka się przydała do chłodzenia nektaru o nazwie Arany Ászók. Szeroki uśmiech Bez tego ciężko byłoby wytrzymać upały, w trakcie mojego pobytu było 45 stopni w dzień i jakieś 35 w nocy, trzeba było nakrywać się mokrymi ręcznikami. Ale to jedyny problem, także nie mogę się zgodzić z kolegą TheLeftPocket, ja nie dostrzegłem żadnych problemów. Kontakt OK, rozmiar pokoju OK, stan też OK, cena bardzo OK! Kwestia kuchni mnie nie bolała bo wieczorami i tak tylko popijałem wodę lub piwo (codziennie solidna obiadokolacja w mieście) a rano kupowałem w pobliskim Sparze jakieś drobiazgi do przegryzienia z rana i w ciągu dnia. No i położenie w końcu też OK, skoro otworzyli czwartą linię metra. Oczko Z zasięgiem internetu też nie miałem problemu. Ogólnie taniej niż w słynnej bratysławskiej Mladej Gardzie a lepiej! Zdecydowanie polecam! Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 277 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 289 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 555,569 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,803 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 312 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości