Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Witam, może b€ędzie ktoś w stanie mi pomóc?
Z grupą znajomych (13 osób) planujemy wybrać się do Budapesztu na Sylwestra (29.12-1.01) i szukamy taniego, ale na prawdę taniego noclegu. Wyjazd będzie dosyć studencki i chcemy żeby był po jak najniższych kosztach. Czy orientuje się ktoś gdzie można znaleźć coś taniego? Wszystkie strony bookingowe pokazują ceny od 100 pln za nocleg
Z góry dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
Okres raczej niesprzyjający budżetowym wyjazdom...
Odpowiedz
(24-11-2016, 12:51)eplus napisał(a): Okres raczej niesprzyjający budżetowym wyjazdom...

racja. Jak bylismy na Ukrainie (sylwestrowo), to spanie kosztowalo normalnie 300 hrywni, a w sama noc sylwestrowa cena podskoczyla do 700. [udalo sie stargowac chyba do 300 czy 350].

i mysle, ze mozna by bylo odzalowac ta stowe (domyslam sie, ze za noc za osobe), albo po prostu wybrac inny kierunek, np. wschod. Ewentualnie zmienic termin wyjazdu na np. wiosne i wtedy spac w namiocie - bedzie duzo taniej, a i byc moze ciekawiej Uśmiech

PS. jestescie duza grupa (13 osob) - wiec moze Wam byc trudno dostac miejsca, zwlaszcza w BP (i na tak "goracy" okres), ktory jest dosyc popularnym celem podrozy na Flaga węgierska
Odpowiedz
Island Hostel Budapest czy ktoś z was ma doświadczenie z tą miejscówką?
Prawdopodobnie z niej skorzystamy.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!
Odpowiedz
(24-11-2016, 23:42)lubieplacki napisał(a): Island Hostel Budapest czy ktoś z was ma doświadczenie z tą miejscówką?
Prawdopodobnie z niej skorzystamy.

Ten hostel (Budapest, Sirály Csónakház) jest na wyspie Margit-sziget, obok hangarów klubu wodnego. Najbliższy przystanek BKK na moście, ok.800-900 metrów pieszką.
Prawdopodobnie to znaczy macie już rezerwacje`noclegów? Mam info o braku miejsc w "waszym terminie"
Odpowiedz
Też tam byłam, super Uśmiech Polecam
Odpowiedz
Witam
wybieramy sie do BP na sylwestra mamy zarezerwowany pokoj w hotelu Bara... ktos zna, ktos byl, mze cos na jego temat napisac

http://www.hotelbara.hu/en/index.php?sz=2
Odpowiedz
(22-12-2016, 14:40)figo82 napisał(a): Witam
wybieramy sie do BP na sylwestra mamy zarezerwowany pokoj w hotelu Bara... ktos zna, ktos byl, mze cos na jego temat napisac

http://www.hotelbara.hu/en/index.php?sz=2

Jeślo okna są od ulicy, będzie głośno ... Oczko
Odpowiedz
Trudno i tak nie zamierzamy siedziec w pokoju, a pozna noca powinno byc juz wlane to i o sen nie bedzie trudno Uśmiech
Odpowiedz
Ja polecam tu:
http://www.booking.com/hotel/hu/my-place...ce.pl.html

Spałem trzy noce. Jak ktoś jest zainteresowany szczegółami, to proszę pytać.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 254 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,919 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,273 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Od dzisiaj więcej płacimy za taksówkę w Budapeszcie Waldek 0 519 06-03-2023, 11:58
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości