Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Witam, wybieram się wraz z dziewczyną na wycieczkę do Budapesztu od 14 do 16 lutego. Zainteresował nas Hostel Kocsis Szálló. Czy ktoś może nam powiedzieć jak najszybciej najprościej i najtaniej dostać się tam z lotniska?
Odpowiedz
(22-01-2013, 16:42)andrewrafal napisał(a): Witam, wybieram się wraz z dziewczyną na wycieczkę do Budapesztu od 14 do 16 lutego. Zainteresował nas Hostel Kocsis Szálló. Czy ktoś może nam powiedzieć jak najszybciej najprościej i najtaniej dostać się tam z lotniska?

Najprościej trasę wytyczysz na stronie http://utazastervezo.bkv.hu/tervezo/index.php?lng=eng
(jest jeszcze wersja po węgiersku i niemiecku). Z lotniska możesz wydostać się autobusem 200 E. Trzeba dojechać do stacji metra Kőbánya - Kispest. Dalej metrem i tutaj zależnie od konkretnej godziny następują różne rozwiązania.
O biletach komunikacji miejskiej możesz poczytać na forum.
Dobierzesz samodzielnie optymalne rozwiązanie.
Miłego pobytu !
Odpowiedz
Dołożę swoje 3 grosze w sprawie taniego noclegu. Szczerze polecam City Hotel Pilvax znajdujący się przy ul. Pilvax koz 1-3. Bardzo dobre położenie, atrakcyjne ceny (ok. 80 zł/os w pokoju 2 osobowym), smaczne śniadania w postaci szwedzkiego stołu, miła obsługa, pokoje dość duże z łazienkami, codziennie zmieniana pościel i ręczniki. Cała moja grupa (19 osób) była zadowolona z pobytu w tym hotelu.
Odpowiedz
witam mam pytanie na temat hostelu

MANDARIN Hostel Budapest, Budapest, Węgry

biorąc pokój 6 osobowy na 6 nocy cena wyszła nie całe 620 zł czy to jest noramlna cena czy i czy nie jest to za tanie

i drugie pytanie co do apartamentu 2bratanki czy jest jakiś numer Polski do nich czy tylko to co na stronie ?

znacie może jakieś w miarę nie drogie apartamenty (niekoniecznie) dla 6 osób w Budapeszcie


pozdrawiam
Odpowiedz
(05-02-2013, 16:12)fcg napisał(a): i drugie pytanie co do apartamentu 2bratanki czy jest jakiś numer Polski do nich czy tylko to co na stronie ?

My się zawsze kontaktowaliśmy przez ten telefon, co jest na stronie. Właścicielka tych apartamentów mieszka na stałe niedaleko Budapesztu także kontakt telefoniczny w Polsce raczej niewykonalny, ale Pani Lidka jest praktycznie codziennie wieczorem na Skype.

Pozdrowionka
Odpowiedz
Mamy ze znajomymi zabookowany nocleg w Kocsis Szálló 16.02-19.02.2013. Zachęciły mnie wpisy na forum oraz cena noclegu. Wrażenia opiszę po powrocie Uśmiech
Odpowiedz
No to już niedługo Oczko Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię po powrocie. Miłego wyjazdu! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam,

mam prośbę o pomoc w ustaleniu ceny noclegu (najlepiej jak najniższej :o)) w już "rozsławionym" na tym forum hotelu Kocsis Szálló :o)
Interesowałby mnie pokój 2 (może jest coś takiego jak "dwójka" z dostawką) lub 3 osobowy dla 1 osoby dorosłej z dwójką dzieci w wieku 9 i 6 lat w terminie 20-24.05.2013 (cztery doby) ? Mam również pytanie czy owy hotel byłby odpowiedni dla dzieciaków w takim wieku czy może raczej nie bardzo ?
Będę zobowiązany za wszelką pomoc (szczególna prośba do stałych bywalców forum)

P.S.
Czy gdyby okazałoby się, że reflektowałbym na ową ofertę istniałaby możliwość poproszenia kogoś z Was o pomoc w rezerwacji miejsc (nie znam węgierskiego, a mój angielski w piśmie nie "porywa" ) ? :o)
Odpowiedz
Najkorzystniej wychodzi pokój z trzema łóżkami 2400 Ft za osobę za noc (chyba, że rezerwujecie na więcej, niż 7 dni - wówczas będzie taniej). Dostawienie łóżka do pokoju dwuosobowego to koszt 2600 Ft + 1600 Ft za osobę za noc.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(23-02-2013, 20:20)artpr napisał(a): Czy gdyby okazałoby się, że reflektowałbym na ową ofertę istniałaby możliwość poproszenia kogoś z Was o pomoc w rezerwacji miejsc (nie znam węgierskiego, a mój angielski w piśmie nie "porywa" ) ? :o)

W takich wypadkach rozwiązaniem jest skorzystanie z translatora Google.
http://translate.google.pl/#pl/hu/
lub
http://translate.google.pl/#pl/en/
Naprawdę się sprawdza.Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 339 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 295 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 556,379 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,894 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 317 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości