Bogács
Dzięki wielkie.
Odpowiedz
Wczoraj napisałem do ThermalCamping Bogsc i taką otrzymałem dziś rano odpowiedź ;
Obecnie Spa Bogacs jest otwarte, ale możemy przyjmować tylko gości z Węgier, Albanii, Bahrajnu, Cypru, Czech, Macedonii Północnej, Gruzji, Chorwacji, Maroka, Mołdawii, Mongolii, Czarnogóry, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii , Turcji i Ukrainy. Wszyscy goście muszą posiadać kartę szczepień.



Należy pamiętać, że nie ma żadnej umowy między Polską a Węgrami, więc obecnie nie możemy przyjmować polskich turystów.
Zielona Karta UE zostanie prawdopodobnie wdrożona od 1 lipca, ale na razie nie mamy o tym żadnych informacji.
Skontaktujemy się z Tobą w tym tygodniu, kiedy będziemy mogli ponownie powitać polskich turystów.



Dziękuję
Odpowiedz
(28-06-2021, 12:27)wojti76 napisał(a): Wczoraj napisałem do ThermalCamping Bogsc i taką otrzymałem dziś rano odpowiedź ;
Obecnie Spa Bogacs jest otwarte, ale możemy przyjmować tylko gości z Węgier, Albanii, Bahrajnu, Cypru, Czech, Macedonii Północnej, Gruzji, Chorwacji, Maroka, Mołdawii, Mongolii, Czarnogóry, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii , Turcji i Ukrainy. Wszyscy goście muszą posiadać kartę szczepień.


34 stopnie jest teraz, nie chce mi się podejść na baseny, ale na "mieście" pustki.
Odpowiedz
W tym roku będę w okolicy i może w końcu przekonam się do tego obiektu i od haczę z listy odwiedzonych kąpielisk Oczko Kilka lat temu kiedy ostatnio bywałem w tamtych stronach wydawał mi się takim zapyziałym obiektem z niewielkimi basenami, czas chyba to zweryfikować.
Odpowiedz
(29-06-2021, 15:50)Cz@rek napisał(a): W tym roku będę w okolicy i może w końcu przekonam się do tego obiektu i od haczę z listy odwiedzonych kąpielisk Oczko Kilka lat temu kiedy ostatnio bywałem w tamtych stronach wydawał mi się takim zapyziałym obiektem z niewielkimi basenami, czas chyba to zweryfikować.
Dużym plusem jest camping bezpośrednio przy basenach i goście mieszkający na na nim mogą korzystać z kąpieli od 6 do 22
Odpowiedz
Ja mam bazę w Mezokovesd. A jest tam jakiś parking ogólnodostępny? Bo nie pamiętam...
Odpowiedz
(29-06-2021, 16:49)Cz@rek napisał(a): Ja mam bazę w Mezokovesd. A jest tam jakiś parking ogólnodostępny? Bo nie pamiętam...
Jest parking na przeciwko basenów, tylko pewnie płatny w sezonie
Odpowiedz
Witam.
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja na kempingu w Bogacs? Tłumy czy raczej spokojnie? Oczko Wybieram się z synem na kilka dni na Węgry i będę wdzięczny za info.
Odpowiedz
Wczoraj było kilka kamperów, może 5, jeden namiot po prostu pusto.
Odpowiedz
(04-07-2021, 9:56)blackberry napisał(a): Wczoraj było kilka kamperów, może 5, jeden namiot po prostu pusto.
Dzięki za info, czyli tak jak przewidywałem w tym roku tłumów na Węgrzech raczej nie będzie, ze względu na ciągle zmieniające się obostrzenia covidowe. Pisał tu ktoś wcześniej na forum że przekraczał granicę polsko-słowacką w Zwardoniu i nie było żadnej kontroli, ale przy zakupie winietki ostrzegali go że po 5 lipca może się to zmienić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości