Wakacje - Węgry
#1
Czym lepiej? - Samolot czy bus? Czy znajdę tanie przeloty Krakow - Budapeszt w lipcu? Gdzie tanio i wygodnie znajde nocleg? Planujemy ze znajomymi wybrac sie na 3/4 dni do Budapesztu i nie wiemy czy lepiej leciec - bo slyszałam, ze mozna znalezc tanie bilety, nawet za 136zł, tylko czy w lipcu znajde tak tanio? Czy lepiej jechac jakims busem na wlasna reke? Do tego szukamy jakiegos taniego noclegu, nie musi byc w centrum. I jak cenowo, jak dla licealistów, ogolnie. Prosze o pomoc, poniewaz to pierwszy taki nasz wyjazdOczkoFlaga polskaFlaga węgierska
Odpowiedz
#2
Uwaga na Słowackie psy. Jechaliśmy żeby przejechać ten chory kraj a i tak skleiliśmy 40 euro na które zeszliśmy z początkowych 90. Łapią przed samym końcem Słowacji. Było ograniczenie 90, a za górką nagle ograniczenie do 50 i teren zabudowany a oni koło znaku sobie stanęli w zatoczce. I przekroczenie o 20 km ;/ Przed samą granicą kontrola winet.
Odpowiedz
#3
Z Krakowa chyba nic nie lata do Budapesztu. A przynajmniej kiedyś tak było. Nawjbliżej chyba Katwoice albo Warszawa.

Także dylemat bus czy samolot chyba się rozwiązuje Oczko
Odpowiedz
#4
(19-06-2014, 1:08)pawelqqq1987 napisał(a): Uwaga na Słowackie psy ...
... I przekroczenie o 20 km ...

Najgorsze jest to, że taki obraz Polaka - cwaniaczka któremu /w jego mniemaniu/ wszystko wolno i którego nie obowiązują żadne przepisy, przykleja się do każdego kierowcy z PL.
Masakra Dodgy
Odpowiedz
#5
Do mnie pijesz?
Odpowiedz
#6
Tak, problem rozwiazany, wybieramy busa. Tylko czy jest taka opcja, ze bus nas zabiera z Bieszczad wprost do Budapesztu, bez zadnej wycieczki, tylko tak na wlasna reke?Kamjon, a powiedz mi czy nie orientujesz sie w jakis tanich noclegach?
Odpowiedz
#7
wszystko, co wiem zawarte jest tutaj Uśmiech
Odpowiedz
#8
(20-06-2014, 14:59)pawelqqq1987 napisał(a): Do mnie pijesz?

Ja myślę, że on tak ogólnie, do nikogo konkretnie...Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#9
(20-06-2014, 16:15)irbisk napisał(a): ...wybieramy busa. Tylko czy jest taka opcja, ze bus nas zabiera z Bieszczad wprost do Budapesztu, bez zadnej wycieczki, tylko tak na wlasna reke?...
Wg mnie jest to realne - na mapie morza po drodze nie ma. Ale lepiej zapytać konduktora. W zeszłym roku sam stawiałem na forum plakat z nr komórki - czartery busem Bieszczady-Miskolc.
temat o busie
Odpowiedz
#10
Dzięki wielkie za pomoc! Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,490 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Covid - wjazd na Węgry zmokla.kura 145 38,230 18-10-2021, 9:33
Ostatni post: eplus
  Przez Słowację bez winietki równolegle do autostrady, przez Węgry z winietką Jan Orban 59 55,796 13-11-2019, 16:28
Ostatni post: ember
  Awaria samochodu w drodze na Węgry Tomeq 49 15,268 27-05-2019, 22:40
Ostatni post: Portable13
  Samolotem na Węgry Tomasz99 3 2,356 01-03-2019, 10:41
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości