Rzeszów - Hajduszoboszlo - trasa i kilka pytań
#51
(16-07-2015, 8:00)wojti76 napisał(a): Obiazd kierowany jest właśnie przez Stropków :-)

SmutekSmutek
ale mam nadzieję wylatuje na autostradę
Odpowiedz
#52
Masz na myśli autostradę Preszow -Koszyce te 30 km oczywiście że tak jeśli będziesz kierować się obiazdem do Preszowa ale nasuwa się pytanie czy jest sens nadrobić kupę kilometrów i jeszcze płacić za winietki ja zawsze jeżdżę Stropków Vranów Slovenskie Slovenskie Nowe Mesto- Tokaj- Nyreghaza- Debreczyn Hajduszoboszlo mniej kilometrów nie trzeba kupować winietek a czasowo myślę że podobnie wyjdzie ja w poniedziałek jechałem z Krosna 5 godzin a kilometrów wyszło 328 wg.licznika
Odpowiedz
#53
Tak tę "autosradę" Szeroki uśmiech po prostu przyzwyczaiłem się przez tyle lat, raz jechałem tą drogą na Tokaj i wcale mi się nie spodobało Smutek wolę przemknąć szybko i leżeć w HB jak byk... pić znakomite wino wypoczywać niż kręcić te cholerne zakręty... Zmieszany
Odpowiedz
#54
Każdy jeździ tak jak lubi ;-) ja odwrotnie nie lubię trasy przez Presov-Koszyce Miłego wypoczynku i bezpiecznej podróży
Odpowiedz
#55
To ja jeszcze raz zapytam CZY LEPIEJ JECHAĆ :

1. Barwinek - Svidnik - Stropkov - Vranov

2. Barwinek - Krajna Polana - Makovce - Bukovce - Stropkov - Vranov

3. Barwinek - Krajna Polana - Makovce - Havaj - Olka - Tovarne - Vranov

Jadę do Egeru, w sobotę rano z Rzeszowa (6 samochodów rodziny z dziećmi), chodzi o czas przejazdu i w miare normalną drogę. Pytanie w związku z remontami, które chcemy ominąć. Byle nie wkopać się w objazd który przez swoją "trudność" zajmie tyle ile czekanie na wahadłach głownej trasy.


Dzieki za pomoc
Odpowiedz
#56
[quote='zellt' pid='23463' dateline='1437145150']
To ja jeszcze raz zapytam CZY LEPIEJ JECHAĆ :

1. Barwinek - Svidnik - Stropkov - Vranov

2. Barwinek - Krajna Polana - Makovce - Bukovce - Stropkov - Vranov

3. Barwinek - Krajna Polana - Makovce - Havaj - Olka - Tovarne -Vranov


Własnie wróciłem z Hajduszoboszlo i jechałem trasą nr 2 jazda przez Słowacje to koszmar od Sarospatak (bo tam robiłem przerwę w podróży aby odwiedzić tamtejsze kąpielisko) do Krosna jechałem 3 godziny 40 minut z jedna krótka przerwą na siku Uśmiech jak ktoś jest niezorientowany dodam ze to dystans 190 km Ruch duży masa tirów aut osobowych cały tranzyt przez Słowację przeniósł się własnie na Stropkow-Vranov-Trebisov-Sátoraljaújhely Remontowne odcinki to od Barwinka do Svidnika to jeszcze można ominąć przez Makovce ale dochodzi jeszcze remont drogi za Trebisovem i tam trzeba odstać na wahadle ja stałem trzy zmiany jakieś 15 minut a potem jeszcze mały objazd bo jeden odcinek drogi jest tam teraz jednokierunkowy można nim jechać tylko od Trebisova w kierunku Sátoraljaújhely ale jak się wraca to od ronda trzeba jechać już objazdem
Odpowiedz
#57
to ja zaczynam poważnie myśleć o tym:

Lublin-Krajna Polana-Makovce-Olka-Stankovce-Bohdanovce-Cana-HB

ktoś jechał? Uśmiech
Odpowiedz
#58
Jechałem tydzień temu od Krajnej Polany do Stropkowa, droga taka sobie, kręta, wąska i bujająca...
Odpowiedz
#59
Kochani właśnie siedzę w HB piję kolejnego drinka i wszystkim życzę takiej trasy jaką ja przebyłem.

Żadne stropkovy i itp. po prostu Jasło, Nowy Żmigród, Ożenna Bardejów
Jest jedna mijanka, prawie zero tirów, bardzo ładna trasa, ta na Barwinek się nie umywa... jechałem z Ropczyc czas 4,50 h Ale ! są oznaki że wkrótce zacznie się i tu remont... , póki co jest OK i zero stania caly czas się jedzie miałem na mijance zielone światlo Uśmiech mijanka długa prawie kilometr ale tylko jedna !!!
Odpowiedz
#60
(18-07-2015, 0:42)blonson napisał(a): to ja zaczynam poważnie myśleć o tym: Lublin-Krajna Polana-Makovce-Olka-Stankovce-Bohdanovce-Cana-HB ...

w ub. tygodniu jechaliśmy od Sárospatak do Lublina w dzień ... przed Trebisovem roboty drogowe, objazd wyznaczony, mijanki nie ma. W Stropkowie odbiliśmy na drgę nr. 575 pozostawiając Svidnik i roboty drogowe ... wyjazd na drogę do Barwinka w miejscowości Krajna Polana.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeszów-Hajduszoboszlo neolka 19 9,067 17-04-2024, 9:24
Ostatni post: Slavekk
  Trasa: Wrocław - Tokaj lukawzor 3 1,872 02-08-2019, 14:48
Ostatni post: wojti76
  Trasa Opole - Balatonfured jurekp 0 1,353 25-06-2019, 13:50
Ostatni post: jurekp
  Trasa Poznań Eger beniu11 7 3,204 24-06-2019, 10:21
Ostatni post: bastus2
  Kielce - Ostrowiec - Hajduszoboszlo Kilka pytań Portable13 36 11,298 05-06-2019, 17:23
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości