Serbia
#1
Zdziwiłem się nieco, że do tej pory nie było wątku o Serbii. Był ktoś może (nie przelotem)? Chciałbym zdobyć nieco wiadomości o północnej i środkowej części kraju, ponieważ mam ochotę połączyć wyjazd na Węgry z Rumunią i Serbią (Węgry i Rumunia w zasadzie zaplanowane, ale Serbia nie bardzo :/). Interesują mnie miejsca raczej mniej znane, ale ładne, gdzieś, gdzie nie ma turystów Uśmiech.

PS. W tym roku jadę pierwszy raz.
Odpowiedz
#2
Był, a właściwie była.
Odpowiedz
#3
(03-08-2014, 18:11)moziba napisał(a): Był, a właściwie była.

Przeczytałem relację i moim zdaniem są tam co prawda dość ciekawe, ale turystyczne, bardziej znane miejsca :/.

Właściwie to nie dodałem, że raczej nie preferuję dużych miast, wolę jakieś przyrodnicze atrakcje i takie, gdzie raczej nie jedzie się z wycieczką zorganizowaną, bo np. Nowy Sad jest w programie wielu wyjazdów. Oczko
Odpowiedz
#4
Jeśli jest jeszcze czas to warto przeczytać Ottó Tolnai - POETA ZE SMALCU. Powieść z wywiadu radiowego
Z autorem rozmawia Lajos Parti Nagy.
W "Taniej księgarni" w Krakowie przy ul. Grodzkiej 10 czy 12 zł.
Odpowiedz
#5
Tylko przejazdem. Nie ma tak źle Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#6
(03-08-2014, 19:07)rwmagyar napisał(a): Jeśli jest jeszcze czas to warto przeczytać Ottó Tolnai - POETA ZE SMALCU. Powieść z wywiadu radiowego
Z autorem rozmawia Lajos Parti Nagy.
W "Taniej księgarni" w Krakowie przy ul. Grodzkiej 10 czy 12 zł.

Do Kanjizy i Senty nie udało się dotrzeć :/. Jedyne, co w Serbii byłem, to Subotica Smutek
Odpowiedz
#7
Po blisko roku podbijam temat. Tym razem planowo kieruję się 18/07 na zachód Serbii (i dalej Czarnogóra); zna ktoś jakieś niezbyt popularne atrakcje (raczej przyrodnicze, bo wyjazd jest pod hasłem natury) inne niż PN Tara, dom na Drinie, Gostilje, kanion Uvac?
Odpowiedz
#8
(12-07-2015, 23:48)Simon napisał(a): Po blisko roku podbijam temat. Tym razem planowo kieruję się 18/07 na zachód Serbii (i dalej Czarnogóra); zna ktoś jakieś niezbyt popularne atrakcje (raczej przyrodnicze, bo wyjazd jest pod hasłem natury) inne niż PN Tara, dom na Drinie, Gostilje, kanion Uvac?

PS. Wyjazd jest 18-go nad ranem, więc proszę o odpowiedzi najpóźniej w piątek wieczorem (tak do 20.00, żebym zdążył przeczytać Uśmiech )
Odpowiedz
#9
...Röszke-Beograd-Cacak-Uzice-Nova-Bijelo Polje-Podgorica-Petrovac-Budva Uśmiech
Odpowiedz
#10
(13-07-2015, 20:47)Sztasek napisał(a): ...Röszke-Beograd-Cacak-Uzice-Nova-Bijelo Polje-Podgorica-Petrovac-Budva Uśmiech

Nie Uśmiech Bajmok - Novi Sad - Sabac - Bajina Basta - Uzice - Uvac - Jabuka - Zabljak - Durmitor - Hum (Bośnia) - Kravica - Neum - Dubrovnik - Trebinje - Kotor (itd.). Budvy ani innej Sveti Stefan nie lubimy Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości