Przejścia graniczne
#1
Temat - rzeka Uśmiech
Na jakich przejściach granicznych są jakie kolejki i kiedy przekraczać granicę - zamieszczajcie tu wszystkie opisy przejść granicznych na węgierskich granicach - mogę podzielić się kilkoma swoimi spostrzeżeniami tudzież skorzystać z innych Uśmiech

Żeby nie było bałaganu, proponuję ująć to w punktach:

1. Na jakiej granicy jest przejście?
2. Nazwa przejścia granicznego (może być w temacie posta).
3. Data przejazdu (z dniem tyg.).
4. Ile staliście na granicy?
5. Szczegóły dotyczące kontroli - czy bardzo szczegółowo, czy mniej? Uśmiech
6. Czy można coś zjeść/przespać się w okolicy przejścia? Oczko

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi - piszcie, ja nie gryzę ani nikogo nie zjadam Uśmiech
Odpowiedz
#2
(02-11-2014, 19:28)Simon napisał(a): Na jakich przejściach granicznych są ... kolejki ... na węgierskich granicach

Temat prosty, jest strona z informacjami na przejściach granicznych Węgier...
UKRAINA, RUMUNIA, SERBIA > AKTUALNE CZASY OCZEKIWANIA
Odpowiedz
#3
(02-11-2014, 20:06)Sztasek napisał(a): ...jest strona z informacjami na przejściach granicznych Węgier...
UKRAINA, RUMUNIA, SERBIA > AKTUALNE CZASY OCZEKIWANIA

A oprócz kolejek? W podróży nie zawsze jest internet - warto sprawdzić przed wyjazdem na forum Uśmiech
Odpowiedz
#4
(02-11-2014, 20:27)Simon napisał(a): W podróży nie zawsze jest internet - warto sprawdzić przed wyjazdem na forum Uśmiech

Już raz gdzieś tą stronkę wkleiłem ... Uśmiech > TUTAJ MASZ WĘGIERSKIE HotSpot ... GRATIS
Odpowiedz
#5
Wyświetlają się miasta A-D, nawet na ostatniej stronie. Nie potrafię zmodyfikować linku, aby zobaczyć resztę.
Odpowiedz
#6
(03-11-2014, 8:55)eplus napisał(a): Wyświetlają się miasta A-D, nawet na ostatniej stronie. Nie potrafię zmodyfikować linku, aby zobaczyć resztę.
Na dole pod napisem HotSpot helyek vidéken: A – D ... klikk na cyferki i mam to samo Smutek
Odpowiedz
#7
HotSpot ...
BUDAPEST
KILKA MIEJSC POZA STOLICĄ

Mój sposób na HotSpot to szukajka google, wpisuję "hotspo ..." w miejsce kropek podaję aktualne miejsce pobytu i mam adres + login (w niektórych miescach bez niego jest dostęp)
np. Szekszárd, jest adres, mapka, + login: GarayHS1
Odpowiedz
#8
Witam. Zależy skąd jedziesz do Węgier. Zresztą odpowiedzi znajdziesz w internecie.



Wszystkim życzę miłych wrażeń podczas pobytu np w Budapeszcie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości