GRA: Co to za miejsce?
(10-07-2012, 7:40)moziba napisał(a): Na moje oko - Muzeum Narodowe przy Bulwarze Muzealnym. Pewien nie jestem, ale w tę stronę prowadzi mnie fragment cokołu pomnika w prawym krańcu zdjęcia.

No to Twoje oko Cię nie zawiodło Uśmiech
Odpowiedz
A ode mnie to:
[Obrazek: gtj_9.jpg]
Odpowiedz
Powoli dochodzę do przekonania, że moziba przewidział tę grę i będąc w Budapeszcie robił same zdjęcia spośród krzaków lub zza innych obiektów przysłaniających pełny obraz budowli, których tyczy się zagadka Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Nie będę ukrywał - mam jeszcze niejaki zapas tego typu ujęć, więc jeśli tylko zostanę dopuszczony do głosu...
Odpowiedz
Ma coś wspólnego z Aquincum ?
Odpowiedz
A to nie jest czasem Széchenyi gyógyfürdő?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
A ja postawię na zamek Vajdahunyad. Nie mam własnych zdjęć tam zrobionych, ale z tego co zobaczyłem w necie, to chyba się zgadza.
Niech moziba rozstrzygnie.
Odpowiedz
Tak, to jest właśnie fragment zamku w Lasku Miejskim, a zdjęcie robione było z głównej bramy wejściowej na dziedziniec.
Odpowiedz
Cieszę się z odgadnięcia tego zamku Vajdahunyad, bo kojarzyłem, że coś takiego może tam być, ale bez własnych zdjęć tamtego miejsca (tzn. mam ale od drugiej strony) musiałem poszukać w necie. Coraz bardziej mnie ta zabawa wciąga Uśmiech

A teraz coś dla Was. Nie jest to zabytek, ale bardzo charakterystyczny budynek. Od razu powiem, że nie jest to ścisłe centrum B-tu, ale jadąc dość uczęszczaną ulicą widać z niej ten biały, okrągły budynek.

[img][Obrazek: dsc02011po.jpg][/img]
Odpowiedz
Podpowiesz coś? Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w kolory Klimaty Węgierskie 23 22,631 20-06-2017, 14:47
Ostatni post: biler27
  GRA: Co to za osoba? fvg 150 96,737 31-12-2012, 21:21
Ostatni post: Woreczko Jan
  Za co lubisz Węgry? domekurenaty 24 32,546 04-10-2012, 17:22
Ostatni post: Brak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości