GRA: Co to za miejsce?
(09-09-2012, 10:42)fvg napisał(a): A teraz coś takiego:

[Obrazek: mway6a.jpg]

Czuję, że to nie będzie łatwe Uśmiech

A ze spraw porządkowych Oczko Czekamy na informację od rwmagyar, czyli zwycięzcy jednej z poprzednich zagadek.
Odpowiedz
(09-09-2012, 12:54)andrasz napisał(a): Czuję, że to nie będzie łatwe Uśmiech

To może naprowadzę odrobinę... gdy z Deáka odbijemy w ulicę, która prowadzi nas pod samą Ambasadę Polską miniemy to miejsce Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(09-09-2012, 12:54)andrasz napisał(a):
(09-09-2012, 10:42)fvg napisał(a): A teraz coś takiego:

[Obrazek: mway6a.jpg]

Czuję, że to nie będzie łatwe Uśmiech

A ze spraw porządkowych Oczko Czekamy na informację od rwmagyar, czyli zwycięzcy jednej z poprzednich zagadek.

Czy to jest Klinka Stomatologiczna przy Király utca? (przypuszczenia na podstawie mapy 3D z internetu).
Niestety mimo poradnika nie udało mi się wprowadzić zdjęcia do zagadki, chyba mam nieaktualne wtyczki.
Miał to być młody chłopak z karabinem przed kinem (okrąglakiem), proszę o zdjęcie tego miejsca, będzie to zagadka podwójna.
Odpowiedz
Nie, nie... choć ten dentysta jest chyba niedaleko Uśmiech Chodzi na nazwę pasażu (udvar).
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
To jest Gozsdu Udvar przy Kiraly 13.
Pasaż przy budynku fundacji Gozsdu, który to budynek powstał w 1900 roku.
Odpowiedz
Bingo! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(09-09-2012, 19:19)fvg napisał(a): Bingo! Uśmiech

Myślę, że to była jedna z najtrudniejszych zagadek w tej zabawie. Odgadłem tylko dzięki podpowiedzi i dzięki internetowi Uśmiech

To teraz moja zagadka. Zdaję sobie sprawę, że może być trudna, dlatego zacznę od małej podpowiedzi.
Zamazałem napis, ale de facto ten napis już nie jest aktualny.
Fotografię musiałem znaleźć w internecie, bo na wszystkich zdjęciach tego miejsca robionych przez mojego syna na pamiątkę, ja stałem przed tą bramą. I to też jest mała podpowiedź Oczko

[Obrazek: zagadka9.jpg]
Odpowiedz
(09-09-2012, 18:24)rwmagyar napisał(a): (...)Niestety mimo poradnika nie udało mi się wprowadzić zdjęcia do zagadki, chyba mam nieaktualne wtyczki.
Miał to być młody chłopak z karabinem przed kinem (okrąglakiem), proszę o zdjęcie tego miejsca, będzie to zagadka podwójna.
Ten?
[Obrazek: p.jpg]
Proszę.
Odpowiedz
(09-09-2012, 20:11)moziba napisał(a):
(09-09-2012, 18:24)rwmagyar napisał(a): (...)Niestety mimo poradnika nie udało mi się wprowadzić zdjęcia do zagadki, chyba mam nieaktualne wtyczki.
Miał to być młody chłopak z karabinem przed kinem (okrąglakiem), proszę o zdjęcie tego miejsca, będzie to zagadka podwójna.
Ten?
(...)
Proszę.

Pomnik przy Corvin koz (zresztą przed Corvin mozi), który w oryginale nazywa się "56-os Pesti srac", czyli pomnik peszteńskiego chłopaka, który walczył z radzieckimi czołgami w 1956 roku.
Odpowiedz
nie ma odpowiedzi na zagadkę ze strony 42- kąpielisko z białą wodą Uśmiech
I jeszcze jedno, jam też nietronkowa UśmiechUśmiechUśmiech Proszę o przyjęcie do klubu Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w kolory Klimaty Węgierskie 23 22,630 20-06-2017, 14:47
Ostatni post: biler27
  GRA: Co to za osoba? fvg 150 96,734 31-12-2012, 21:21
Ostatni post: Woreczko Jan
  Za co lubisz Węgry? domekurenaty 24 32,546 04-10-2012, 17:22
Ostatni post: Brak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości