GRA: Co to za miejsce?
#21
(07-06-2012, 16:47)fvg napisał(a): Szakali się nie kwapi do wrzucenia obrazka, to ja coś zapodam Oczko



[Obrazek: 49263496.jpg]


I jak, wiecie, gdzie to jest? Oczko
Wypraszam sobie takie praktyki. Pół doby jeszcze nie minęło (w tym wypadku nawet 15 minut) i już zajmuje się kolejkę. Rozumiem chęć zabawy, ale zwykle w takich grach na forach daje się przynajmniej dzień.Oczko


Co to za pomnik i gdzie się znajduje?
[Obrazek: 2qvfwgg.jpg]
Napis specjalnie zamazany. Język
Admirał Miklós Horthy de Nagybánya - prawdziwy przyjaciel Polaków.
Odpowiedz
#22
(07-06-2012, 18:08)moziba napisał(a): Esztergom, bazylika.

Łatwe:
[Obrazek: gtj_3.jpg]

Muzeum marcepanu w Szentendre.


Cytat:Wypraszam sobie takie praktyki. Pół doby jeszcze nie minęło (w tym wypadku nawet 15 minut) i już zajmuje się kolejkę. Rozumiem chęć zabawy, ale zwykle w takich grach na forach daje się przynajmniej dzień.

Hehe, sorry. Niby pół doby nie minęło, a zobacz, ile zagadek już było w międzyczasie Uśmiech

Masz może zdjęcie tego pomnika za dnia? Niewiele tam widać Zdziwiony
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#23
Spoko, ale przydałoby się na przyszłość przyjąć stałą regułę, że np. jest dzień na wrzucenie zagadki. Więcej czasu oznacza też możliwość wyszukania ambitniejszej zagadki.

Ponawiam pytanie:
Co to za pomnik i gdzie się znajduje? Uśmiech
[Obrazek: 4j0z05.jpg]
[Obrazek: 30nj4sh.jpg]
Zaznaczam, że drugie zdjęcie nie jest mojego autorstwa.

Jeśli do południa nie będzie odpowiedzi, to dodam wskazówki.Oczko
Admirał Miklós Horthy de Nagybánya - prawdziwy przyjaciel Polaków.
Odpowiedz
#24
Pomnik polskiego legionisty, polska alejka na Népliget.



[Obrazek: obrazekjp_rwqwwee.jpg]


A to? Gdzie to jest? Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#25
Zgadza się, Pomnik Legionisty Polskiego w parku Nepliget.

Pomnik Maciej Korwina w Cluj-Napoca (Kolozsvár).

Co to i gdzie się znajduje?
[Obrazek: logo.jpg]
Admirał Miklós Horthy de Nagybánya - prawdziwy przyjaciel Polaków.
Odpowiedz
#26
To jest pomnik przyjaźni Polsko-Węgierskiej a znajduje się w Gyor Uśmiech

Zaraz szukam zagadki dla Was.

Sorry za OT, ale czy ktoś z Was zna coś innego poza "imageshack", bo juz kolejnego zdjęcia nie chce mi przyjąć ten program, wiem, że tam jest ograniczenie do 5MB, ale fotki mają poniżej i nic Smutek a nie chcę wrzucać pierwszych z brzegu (tylko tych które dadzą się załadować), bo zabawa nie jest tak fajna.
Odpowiedz
#27
(09-06-2012, 12:33)andrasz napisał(a): Sorry za OT, ale czy ktoś z Was zna coś innego poza "imageshack", bo juz kolejnego zdjęcia nie chce mi przyjąć ten program, wiem, że tam jest ograniczenie do 5MB, ale fotki mają poniżej i nic Smutek a nie chcę wrzucać pierwszych z brzegu (tylko tych które dadzą się załadować), bo zabawa nie jest tak fajna.

Może tinypic?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#28
Dzięki fvg, zobaczę ten tinypic.

Tymczasem kolejna próba i widzę, że się udało ... połowicznie. Wprawdzie foto jest bardzo małe (załadowało się jako miniatura), ale w zasadzie widać o co chodzi.
Myślę, że zagadka nie jest łatwa, ale samo miejsce jest bardzo ciekawe i dlatego chciałem je pokazać. Jeśli pojawią się trudności w odgadnięciu, to będę podpowiadał Uśmiech


[Obrazek: dsc02164kh.jpg]
Odpowiedz
#29
Ja już wiem, że nie będę kojarzył. Gdybyś miał okazję wrzucić trochę większe zdjęcie, to byłoby fajnie. Bo bym się przyjrzał lepiej, cóż to takiego Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#30
Nie bardzo mogę wrzucić normalne zdjęcie, bo ładuje mi się albo miniatura albo tak ogromny format, tak że widać tylko fragment i trzeba przesuwać fotkę kursorem. A ponieważ moim zdaniem nawet w dużym powiększeniu nie widać więcej żadnych szczegółów, bo na zdjęciu jest po prostu skała. Jednak podpowiem coś co może się przydać do znalezienia właściwej drogi. To jest skała, a te otwory, które widać to nic innego jak ... okna i drzwi Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w kolory Klimaty Węgierskie 23 22,631 20-06-2017, 14:47
Ostatni post: biler27
  GRA: Co to za osoba? fvg 150 96,736 31-12-2012, 21:21
Ostatni post: Woreczko Jan
  Za co lubisz Węgry? domekurenaty 24 32,546 04-10-2012, 17:22
Ostatni post: Brak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości