Pomoc w zakupach na teszvesz.hu
#1
Witam Wszystkich.
Poszukuję osoby która pomogłaby mi w sprowadzeniu pewnego drobiazgu z tego portalu aukcyjnego.
Pomożecie? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Teszvesz.hu należy do grupy allegro. W związku z tym prawdopodobnie można się tam zalogować używając hasła z naszego allegro. Jednak mam własne doświadczenia z kupowaniem na innym węgierskim portalu Vatera. "Mój" sprzedawca miał problem z innymi niż węgierski językami - ja mam problem z węgierskim. Ponadto nie był chętny wysyłać towar za granicę i pojęcie IBAN było dla niego obce. Na szczęście dla mnie podał mi nr rachunku, IBAN sam sobie znalazłem a przesyłkę wysłał do hotelu na Węgrzech, w którym miałem zabukowany pobyt. Wszystko dobrze się skończyło, co dla mojego sprzedawcy i tak było to zaskoczeniem. W sumie zapłaciłem troszeczkę więcej aby starczyło na przelew i przewalutowanie. No i trochę mnie to kosztowało nerwów ale kupiony drobiazg był dla mnie istotny.
Odpowiedz
#3
(31-08-2015, 19:51)-Janek- napisał(a): Witam Wszystkich.
Poszukuję osoby która pomogłaby mi w sprowadzeniu pewnego drobiazgu z tego portalu aukcyjnego.
Pomożecie? Uśmiech

Napisz prywatną wiadomość o co chodzi.
Odpowiedz
#4
Przy próbie napisania wiadomości pojawia mi się komunikat:

Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.
Odpowiedz
#5
Witam.
Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale też prosiłbym o pomoc w zakupie jednego przedmiotu na vatera.hu.
Czy ktoś pomoże?
Pozdrawiam,
Maciej.
Odpowiedz
#6
(31-08-2015, 23:45)Waldek napisał(a):
(31-08-2015, 19:51)-Janek- napisał(a): Witam Wszystkich.
Poszukuję osoby która pomogłaby mi w sprowadzeniu pewnego drobiazgu z tego portalu aukcyjnego.
Pomożecie? Uśmiech

Napisz prywatną wiadomość o co chodzi.

Witam.
Czy byłby Pan w stanie mi pomóc? Otóż chciałbym coś kupić w serwisie vatera.hu. Nie mam tam konta, a na naszych serwisach nie ma tego przedmiotu.
Chciałem napisać do Pana prywatną wiadomość, ale wyskakuje komunikat, który zacytował "Janek"
Pozdrawiam,
Maciej.
Odpowiedz
#7
PW można pisać 2 albo 3 dni po rejestracji.
Odpowiedz
#8
Dzięki. Właśnie udało się wysłać.
Odpowiedz
#9
Można się już rejestrować na http://teszvesz.hu podając polski numer telefoniczny.
Odpowiedz
#10
Chciałbym coś kupić przez vatera.hu, jednak mam problem z weryfikacją konta. Mój numer bankowy jest o dwie cyfry dłuższy, i portal ciągle mnie odrzuca. Czy można prosić o radę jak to przebrnąć ? Lub ewentualnie prośba o pomoc przy zakupie. Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 593 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 437 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 838 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus
  Milion forintów dziennie na wyżywienie Waldek 2 503 27-10-2022, 11:18
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości