Balatonfüred
#41
Mam jedno pytanko, czy obwodnica Svidnika jest darmowa??? i jak wygląda na dzisiaj droga przez w/w Svidnik i Trabisov?? Chodzi mi o to , czy nie ma tam obecnie jakiś utrudnień w postaci remontów itp.

Pozdrowienia dla nieocenionej Alicji Oczko
Plany bardzo fajne zapowiadaja się super wakacje  Uśmiech  Obwodnica Svidnika w dalszym ciągu jeest  bezpłatna a na trasie Barwinek -Saraspatak nie ma żadnych utrudnien,przynajmniej nie było tydzień temu Oczko
Odpowiedz
#42
Wielkie dzięki za info.
Odpowiedz
#43
Tułaczka. Podziwiam chęci. Obwodnica Svidnika zawsze jak jechałem, była darmowa - jakieś 2 lata ją omijam, może ktoś potwierdzi. Również rok temu, gdy zapowiedziano remont dróżki na Trebisov postanowiłem ominąć ten zabudowany kawałek przez Stankovce-Secovce i spodobało mi się, już nie wróciłem na ten główny szlak. Aktualnie od Sacurova przez Secovce do Satoraljaujhely remontów nie ma.
Odpowiedz
#44
Świetnie, miałem wcześniej oto pytać ale nie widziałem sensu. Czekałem do ostatniej chwili. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
Pozdro
Odpowiedz
#45
Może ktoś z was napisać po węgiersku "przyjedziemy w środę między godziną 13 a 15, wyślę sms gdy będziemy na miejscu". 
Translator wypisuje totalne bzdury Szeroki uśmiech
Z góry dziękuję
Odpowiedz
#46
dziwna treść tej informacji Zdziwiony  po co wysyłać sms, jak będziesz na miejscu
Odpowiedz
#47
Pewnie włściciele kwatery  mieszkają w innym miejscu  i pig chcie ich poinformwac że już przyjechała  Oczko
Odpowiedz
#48
To mi nie przyszło do głowy  Bomba
Flaga polska przyjedziemy w środę między godziną 13 a 15, wyślę sms gdy będziemy na miejscu
Flaga węgierska szerdán érkezünk 13-15 között, sms-t küldünk ha megérkeztünk
Odpowiedz
#49
dokładnie . mieszkają w innym miejscu.
Dzięki Sztasek  Wino
Odpowiedz
#50
Czy w Balatonfured są bezpłatne plaże?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wino - Siófok, Balatonfüred SickBoy 1 3,811 06-08-2018, 15:27
Ostatni post: eplus
  Kemping w Balatonfured, parkowanie i restauracje adam83 17 11,690 01-03-2018, 12:35
Ostatni post: Aattaa
  Komunikacja miejska Tihany Balatonfured Grzybek 4 5,292 03-07-2017, 20:59
Ostatni post: Sztasek
  Polecany nocleg w okolicy Balatonfured pietja 1 4,553 15-06-2014, 14:37
Ostatni post: Sztasek
  O pomnikach: Rybaka i Przewoźnika w Balatonfüred Klimaty Węgierskie 8 6,748 02-07-2013, 21:02
Ostatni post: malika_12



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości