XII dzielnica
#1
Witam, planuję wynajem mieszkania w XII dzielnicy Rozse utca. Czy ktoś zna tą dzielnicę? Przeprowadzam się z mężem i dziećmi. Czy bezpiecznie, dużo atrakcji dla dzieci? Czy też są w okolicy jak u nas boiska darmowe Orliki czy wszystko płatne? Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#2
(17-01-2016, 23:22)jumpforest napisał(a): Witam, planuję wynajem mieszkania w XII dzielnicy Rozse utca. Czy ktoś zna tą dzielnicę? Przeprowadzam się z mężem i dziećmi. Czy bezpiecznie, dużo atrakcji dla dzieci? Czy też są w okolicy jak u nas boiska darmowe Orliki czy wszystko płatne? Z góry dziękuję za pomoc

XII dzielnica, Buda, fajna dzielnica, spokojna ...bez hałasu, jeśli zamieszkacie z dala od torów kolejki i szpitala.
Plac zabaw jest w sąsiedztwie samorządu dzielnicowego, bardzo przyjazny dzieciom i dziadkom. Uśmiech
Odpowiedz
#3
dzięki za informacje
Odpowiedz
#4
Aby nie zakładać nowego wątku dołączę się do pytania. W najbliższym czasie będę musiał spędzić jakiś czas w dzielnicy Angyalfold. Zastanawiam się, gdzie szukać mieszkania XIII dzielnica to oczywiste, ale obok w bliskiej odległości są XIV i XV. Co sądzicie o tych miejscach? Czy są to okolice których należy unikać? Wiele mieszkań w XIV dzielnicy jest bardzo tanich (wynajem) co wzbudza moje podejrzenia.

Z góry dzięki za odpowiedź!
Odpowiedz
#5
zuglo jest ok jest dosc gesto moze dlatego taniej
nie slyszalem/czytalem nic zlego to nie csepel
moge popytac po weekendzie jedna kolezanka mieszka za bbs

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#6
Mamy znajomych w XIV dzielnicy (Füredi lakótelep), jest i cicho, i sporo miejsca do parkowania.
Odpowiedz
#7
blokowisko jak nowy dwor we wrocku ale faktycznie ok

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#8
Dzięki za odpowiedzi!
Nie wiem co to bbs, ale za każdą wskazówkę będę wdzięczny. Zuglo jest w dobrej odległości, Füredi lakótelep już trochę za daleko, jako że planuję odwyk od samochodu. Szukam miejsc na alberlet.hu, to najlepszy portal? Są może jakieś lepsze?
Odpowiedz
#9
bbs to wyzsza szkola w kiszuglo
popytalem dziewczyne i mowi ze na cene glownie wplywa odleglosc od metra
jak z okolicy dojezdza autobus do stacji to dobrze
uwazaj bo czesto podaja cene bez pradu wody ogrzewania i internetu
moja firma korzystala z agencji real /o ile pamietam/ ale oni drodzy sa

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#10
Odpowiedziałeś na moje pytanie zanim je zadałem Uśmiech Zastanawiałem się nad tym, jako że niektóre ceny drastycznie się różnią, ale "utilites" powinno zawierać w sobie wszystkie opłaty za media?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości